Meryem Uzerli zrezygnowała z pracy we „Wspaniałym stuleciu” na rzecz macierzyństwa. Teraz wzięła udział w nowym projekcie

Meryem Uzerli odnalazła się w nowej roli

Meryem Uzerli wcieliła się w młodą sułtankę Hürrem we „Wspaniałym stuleciu”. Gwiazda tureckiego serialu miała jednak wiele rodzinnych problemów i postanowiła odejść z pracy. Z tego powodu producenci telenoweli wymyślili porwanie Hürrem. Gdy ukochana Sulejmana wróciła na królewski dwór, w jej rolę wcieliła się już inna aktorka – Vahide Perçin.

Oglądaj: „Wspaniałe stulecie” darmowe odcinki ONLINE

Meryem Uzerli na własne życzenie zerwała z hitową produkcją. Jej związek przeżywał wtedy kryzys, a aktorce trudno było zachować kamienną twarz przed kamerą. Gwiazda serialu „Wspaniałe stulecie” cierpiała na depresję i chciała nawet popełnić samobójstwo! Na szczęście wszystko wróciło już do normy.

W 2014 roku piękna aktorka znalazła nowego życiowego partnera i urodziła córeczkę. Lara stała się oczkiem w jej głowie i teraz artystka skupia się głównie na macierzyństwie.

Zobacz też: Nowa aktorka jako Hürrem we „Wspaniałym stuleciu”

Meryem Uzerli zrobiła mały wyjątek i niedługo fani będą mogli ją zobaczyć w pełnometrażowej produkcji „Cierpiania mojej matki”. Miłośnicy „Wspaniałego stulecia” będą zachwyceni, bo na ekranie towarzyszyć jej będzie Rüstem Pasza (Ozan Güven) i Ibrahim (Okan Yalabik).

Meryem Uzerli, fot: Instagram


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×