Szukaj

Małgorzata Kożuchowska podekscytowana na premierze serialu „Druga szansa”. Czy fanom spodoba się jej nowa rola? [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska, konferencja serialu "Druga szansa" (fot. ONS)

Małgorzata Kożuchowska, konferencja serialu "Druga szansa" (fot. ONS)

Oficjalna premiera serialu „Druga szansa”

Dzisiaj w warszawskim Kinie Praha odbył się medialny pokaz pierwszego odcinka najnowszej produkcji TVN. Po dzisiejszym wieczorze jesteśmy już pewni – „Druga szansa” będzie hitem wiosennej ramówki!

Zobacz też: Gwiazdy na premierze medialnej serialu „Druga szansa”: Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch

Pierwszy odcinek serialu „Druga szansa” nie należy do zabawnych. Główna bohaterka, Monika Borecka (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) przeżywa istne piekło! 40. urodziny miały być przełomowym momentem w jej życiu, ale przez jej narzeczonego (Rafał Królikowski) ten dzień zmienił się w koszmar.

„Ukochany”, który zarazem jest biznesowym wspólnikiem Moniki, postanowił się jej pozbyć. Zeit wrobił partnerkę w handel narkotykami, żeby zagarnąć interes tylko dla siebie. Borecka trafia do aresztu, a potem wychodzi za kaucją. Jej kariera w jednej chwili legła w gruzach. Jedyną osobą, na której Monika może polegać jest jej siostra (Maja Ostaszewska).

Małgorzata Kożuchowska oczywiście była gwiazdą dzisiejszej premiery. Aktorka relacjonowała całe wydarzenie dla swoich fanów. Film nagrany na ściance szybko trafił do sieci. Zobaczcie!

 

Posted by Małgorzata Kożuchowska on 10 luty 2016

”Druga szansa” odcinek 1, emisja już w poniedziałek, 15.02.2016 o godzinie 21.30 w TVN


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×