Małgorzata Kożuchowska i Olga Bołądź w nowym serialu TVN

Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska

Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska

Nowy serial z Małgorzatą kożuchowską i Olgą Bołądź Motyw, pojawi się już jesienią w TVN. Zastąpi tym samym Diagnozę. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się kilka dni temu.

Złośliwcy twierdzą, że serial Motyw obiecał Małgorzacie Kożuchowskiej dyrektor programowy TVN Edward Miszczak na otarcie łez po zdjęciu z anteny Drugiej szansy. Tą nową produkcją Małgorzata ma szansę odzyskać tytuł Królowej TVN. A na planie już jest traktowana po królewsku: ma swój kamper, w którym nie musi marznąć w obliczu zmiennej wiosennej pogody.

O czym będzie serial Motyw?

Akcja serialu będzie się działa nie tylko współcześnie, ale i w latach 80. W tych retrospekcjach bohaterkę Kożuchowskiej zagra młoda aktorka Grażyna Sobocińska. Według plotek obie główne gwiazdy zagrają one dwie siostry o skrajnych charakterach. Małgorzata będzie panią detektyw. Kożuchowska zdradziła nieco na temat produkcji w rozmowie z Olivierem Janiakiem podczas podczas festiwalu OFF CAMERA. Jak się okazuje, większość zdjęć będzie kręcona w Gdańsku, a sam serial jest „skrzyżowaniem policyjnego thrillera, filmu noir i dramatu obyczajowego”.

Obsada

Obsada serialu „Motyw” też jest godna uwagi. Obok Kożuchowskiej i Olgi Bołądź w serialu pojawi się znany dobrze wielbicielom Diagnozy oraz Leśniczówkim Michał Czernecki. Wspólne zdjęcie z obydwoma gwiazdami sugeruje, ze panie będą walczyć o tego przystojnego mężczyznę. Poza tym w Motywie zobaczymy także m.in. Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Walach czy Adama Ferency. Producentką serialu jest Dorota Kośmicka, znana m.in. z Drugiej szansy czy Diagnozy.

Co ciekawe obie odtwórczynie głównych ról w serialu musiały bardzo się polubić, bowiem już planują wspólny projekt teatralny. To jednak nie wszystko. Małgorzata Kożuchowska planuje także wydać płytę z piosenkami dla dzieci, dla której inspiracją jest jej jedynak, syn Jasiek. To wspaniałe wieści dla fanów tej wszechstronnie utalentowanej aktorki. Małgorzata Kożuchowska w tym roku obchodzi 25-lecie swojej pracy artystycznej i takie nowe projekty do dla niej piękne prezenty z tej właśnie okazji.

Zobacz: Gwiazdy M jak miłość w akcji #stophejtowi. Mocne słowa aktorek [WIDEO]

Zobacz: M jak miłość (odc. 1447): Asia dla Leszka zapomni o Tomku?

Zobacz: „Kryminalni” wracają do TVN-u! Wiemy, kto pojawi się w obsadzie!


Małgorzata Kożuchowska – 10 urodziny Moliera2

Małgorzata Kożuchowska – 10 urodziny Moliera2

Małgorzata Kożuchowska - premiera książki

Małgorzata Kożuchowska - premiera książki "Modna Polka"

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Łukasza Jemioła SS19

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×