W „M jak miłość” Asia wraca do Tomka i stawia ostre warunki

M jak miłość 1227, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość 1227, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk)

Co się wydarzy w 1231 odcinku „M jak miłość”?

Trochę to trwało, ale Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) uda się odzyskać zaufanie Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Tarnowska w końcu wybaczy Chodakowskiemu, że ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach). Początkowo Asia wróci z Grabiny i znów zamieszka z policjantem, ale pod warunkiem, że będą osobno sypiać. To nie jedyna nowa zasada. W 1227 odcinku M jak miłość Joanna zaprosi Olszewską na poważną rozmowę i ustalić zasady wspólnego życia.

Asia: Chciałam, żebyśmy się spotkali we trójkę, bo uważam, że tylko jasne i uczciwe postawienie sprawy może nam pomóc wyjść z tego impasu… Postanowiłam tu wrócić, ale na moich zasadach! Powinniście ustalić w jakim stopniu Tomek będzie brał udział w życiu Helenki. Ja nie chcę i nie będę się w to wtrącać. Mam tylko jedną prośbę. Chciałabym, żeby to w miarę możliwości faktycznie był udział w życiu Helenki, a nie…
Dziewczyna zawiesza głos, próbując dobrać odpowiednie słowa… A Olszewska od razu domyśla się, co rywalka ma na myśli.
Agnieszka: A nie… w moim?
Asia: Tak… Dokładnie tak!

Zobacz: Magda zaniedbuje Olka. Teraz liczy się dla niej tylko Maciek

Szlaban na seks pozwoli im poukładać wszystkie sprawy. Jednak Tarnowska nie wytrzyma zbyt długo i już w 1231 odcinku M jak miłość zaproponuje ukochanemu namiętną, wspólną noc.

Asia: To trochę bez sensu, że we własnym mieszkaniu tak się męczysz na karnym jeżyku – zażartuje Asia, która początkowo nalegała, żeby Tomek sypiał na kanapie.

Wspólna noc policjanta i jego narzeczonej w ostatnim odcinku „M jak miłość” przed wakacjami 2016 (emisja 6.06.2016) wskazuje na to, że we wrześniu będziemy świadkami przygotowań do ich ślubu! A już zanosiło się na to, że ceremonia w ogóle nie dojdzie do skutku… Fani tej pary mogą odetchnąć z ulgą.

M jak miłość” odcinek 1227, emisja we wtorek, 24.05.2016, o godzinie 20.40 w TVP2

M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×