M jak miłość, odc. 1217: Andrzej i Marta Budzyńscy znów będą razem!

Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek), M jak miłość

Co się wydarzy w 1217 odcinku „M jak miłość”?

W 1217 odcinku M jak miłość” Andrzej (Krystian Wieczorek) odprawi Paulinę (Maria Szafirska) z jej uczuciami. Jego małżeństwo z Martą (Dominika Ostałowska) przeżywa długi, poważny kryzys, ale prawnik postanowił je ratować!

Zobacz też: Krystian Wieczorek pierwszy raz w towarzystwie nowej partnerki. Poznali się na planie „M jak miłość”!

W „M jak miłość” romans wisiał w powietrzu. Andrzej i Paulina szybko się ze sobą zaprzyjaźnili, ale Budzyński zerwie kontakt z plastyczką, żeby odzyskać żonę. Wszystko stanie się jasne, podczas ich służbowego spotkania w sprawie porozumienia z ubezpieczycielem. Podczas spotkania malarka będzie małomówna i jakby nieobecna. Zapytana o powód swojego marnego nastroju przyzna się Budzyńskiemu, że darzy go gorącym poważnym uczuciem. Andrzej odwraca kota ogonem i tłumaczy malarce, że w tym wieku nie raz się ona jeszcze zakocha.

Paulina: Czy jest szansa, że kiedyś, kiedykolwiek…my?
Andrzej: Nie i nigdy nie było.

Paulina przyzna się do swoich uczuć, ale Budzyński szybko ja spławi. Nie będzie świadomy tego, że całej rozmowie przysłuchuje się jego żona. Chwilę później Marta wejdzie do pokoju, a na jej widok  Lipska zmieszana i wystraszona szybko opuści kancelarię. Przed wyjściem rzuci tylko Andrzejowi pełne smutku spojrzenie. Czy Marta przestanie się martwić o przyszłość swojego małżeństwa? – Niepotrzebnie straciliśmy tyle czasu – zauważy prawniczka. Cieszycie się?

M jak miłość” odcinek 1217 – emisja we wtorek, 19.04.2016 w TVP2

M jak miłość odcinek 1178, Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×