Szukaj

M jak miłość, odc. 1210: Marcin obwinia się o zniknięcie Izy

M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Stanisław Szczypiński)

M jak miłość, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Szymek (Stanisław Szczypiński)

Co się wydarzy w 1210 odcinku „M jak miłość”?

W „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) spędziła noc z kochankiem, a Artur (Tomasz Ciachorowski) przyłapał ją pod mieszkaniem Marcina (Mikołaj Roznerski). Po tej niezręczniej sytuacji dziewczyna zniknęła – wcześniej usłyszała też od Chodakowskiego, że powinni zakończyć swój romans.

Zobacz też: Zaginięcie Izy. Lewińska popełni samobójstwo?

Załamana kuratorka wyniosła się do ciotki, nie mówiąc Marcinowi ani Arturowi dokąd się wybiera. W 1210 odcinku „M jak miłość” mężczyźni zaczynają się niepokoić tym bardziej, że Iza miewała kiedyś stany depresyjne. Czy Lewińska byłaby gotowa targnąć się na swoje życie przez nieudany romans z Marcinem i kłopoty z Arturem? To nic pewnego, ale Chodakowski aż cały drży na myśl, że kolejna jego wybranka straci życie.

Zniknięcie Izy jest dla Marcina bardzo emocjonalne. Z jednej strony znika osoba, z którą coś go emocjonalnie bardzo wiąże. Z drugiej strony myśli też o tym, że jedna już zniknęła. Marcin na pewno się boi tego, że może być współwinnym jakiejś przyszłej tragedii. Ma wyrzuty sumienia wobec Izy. Bo nie daje jej wszystkiego tego czego ona po prostu od niego oczekuje – powiedział Mikołaj Roznerski w ostatnich kulisach serialu „M jak miłość”.

Czy Lewińska popełni samobójstwo? Fani serialu „M jak miłość” mogą być spokojni. Producenci nie wymyślili aż tak czarnego scenariusza. Iza po prostu chce się przekonać, czy Marcinowi choć trochę na niej zależy. A zależy bardzo! – Marcin będzie rozpaczliwie szukać ukochanej.

”M jak miłość” odcinek 1210 – emisja we wtorek, 22.03.2016 w TVP2

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)

M jak miłość odcinek 1198, Marcin (Mikołaj Roznerski), Artur (Tomasz Ciachorowski)


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×