M jak miłość, odc. 1206: Tomek zbankrutuje przez Helenkę? Córka policjanta zasługuje na to, co najlepsze

M jak miłość odcinek 1177, Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), fot: MTL Maxfilm

M jak miłość odcinek 1177, Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk), fot: MTL Maxfilm

Co wydarzy się w 1206 odcinku „M jak miłość”?

WM jak miłość Tomek (Andrzej Młynarczyk) długo nie wiedział, że jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Dopiero gdy poznał prawdę, zaczął opiekować się byłą kochanką i obiecał sobie, że powie Joannie (Barbara Kurdej-Szatan) prawdę, nawet jeśli to miałoby oznaczać rozstanie.

Czytaj: Andrzej w pijackim amoku zdradzi Martę

W 1204 odcinku „M jak miłość Agnieszka rodzi, a Tomek szybko zjawia się na porodówce. Na świat przychodzi mała Helenka, która od teraz będzie oczkiem w głowie policjanta.

Chodakowski wciąż nic nie powiedział Asi, ale nie zamierza zapomnieć o tym, że Agnieszka urodziła mu dziecko. W 1206 odcinku „M jak miłość policjant zaciąga kredyt w banku, żeby zatrudnić opiekunkę dla córki (w roli opiekunki zobaczymy Aleksandrę Spyrę). Agnieszka zaprotestuje, ale nie będzie miała za wiele do powiedzenia.

-Tak być nie może! Nigdy nie zapomnę, że to ja jestem ojcem Helenki! I ty też nie zapominaj! – krzyknie Chodakowski dając Olszewskiej do zrozumienia, że będzie w pełni zaangażowany w wychowanie córki.

M jak miłość” odcinek 1206 – emisja w poniedziałek, 7.03.2016 w TVP2

M jak miłość odcinek 1193, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość odcinek 1193, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)


Komentarze

  • Gość pisze:

    Dom rudzowt daf browowy dram browowa podnas Ela porwiam na osbno sek uprawiat tak ulop bedziet pięt dwatogie fotelu pięt sekam na siebie pras mię do siebie nogi dogury opedu motni będzie sauj uta pokarku piersias sekam na siebie piet domie

  • Gość pisze:

    Ela rutowicz wola przedbortka 56 97 570 przedbucz polstka pięt domie niedziela konty hamiada opiety przedbucz krenta prawo Jan

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×