Szukaj

M jak miłość, odc. 1204: Marcin Chodakowski został dawcą szpiku. Komu uratował życie?

Mikołaj Roznerski, fot: AKPA

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W „M jak miłość” Marcin (Mikołaj Roznerski) może uratować komuś życie!  W 1204 odcinku „M jak miłość” Chodakowski decyduje się zostać dawcą szpiku.

Przeczytaj też: Maria przyjmie oświadczyny Roberta Bilskiego? 

Marcin chciał zrobić coś ważnego. Odejść od przykrych wspomnień. Marcin udzielał się na oddziale onkologii dziecięcej i tam zostawił wiadomość, że jakby co, może być dawcą – powiedział Roznerski w najnowszych kulisach serialu „M jak miłość”.

Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) odwodzi go od wzięcia udziału w zabiegu, boi się o jego zdrowie i o to, że Szymek (Stanisław Szczypiński) straci ojca. Mimo ostrzeżeń matki, Marcin nie daję się przekonać. Wizja dania komuś szansy na przeżycie, zdaje się go napędzać. Mało tego! Marcin będzie chciał poznać człowieka, którego ratuje, ale procedury bronią prywatności pacjentów.

Marcin chciał zrobić wszystko, żeby poznać swojego genetycznego bliźniaka. Po co mu to? Nie wiem, czy z zaspokojenia czystej ciekawości. Ale to niesamowite móc poznać osobę, która ma taki sam lub podobny kod genetyczny – powiedział serialowy Chodakowski.

Czy Marcinowi uda się poznać osobę, którą uratował? Znając go, z pewnością będzie do tego dążyć!

”M jak miłość” odcinek 1204 – emisja w poniedziałek, 29.02.2016 w TVP2

M jak miłość, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×