Szukaj

M jak miłość, odc. 1188: Ula zdradzona przez siostrę. Bójka córek Marka o Franka!

M jak miłość, Ula Mostowiak (Iga Krefft),

M jak miłość, Ula Mostowiak (Iga Krefft),

Co wydarzy się w 1188 odcinku ”M jak miłość”?

WM jak miłość Ula (Iga Krefft) i Natalka (Marcjanna Lelek) pokłócą się o Franka (Piotr Nerlewski)… Po wszystkim jedna z córek Marka (Kacper Kuszewski) wyjedzie z Polski…

Zobacz: Natalka kontra Ula. Leśniczy Franek zakochał się w…

W 1188 odcinku ”M jak miłość Ula postanowi jeszcze raz spróbować zdobyć Franka, ale on ją odtrąci. Leśniczy wyzna, że zakochał się w innej kobiecie. Z ust Zarzyckiego nie padnie imię Natalki, ale Ula i tak o wszystkim się dowie. Przyłapie ich nawet na namiętnym pocałunku!

– Ula, posłuchaj, ja zerwałam z nim… Powiedziałam Frankowi, że nic z tego nie będzie, bo ty… bo wiem, że tobie to by złamało serce! – Natalka zacznie się bronić.
– I pewnie dlatego tak namiętnie się z nim całowałaś? Tak? Z powodu zerwania?! Nienawidzę cię… Słyszysz?! – powie roztrzęsiona Ula gdy dojdą do domu.
– Na miłość boską, uspokójcie się… Ula, co ty mówisz?! Usiądźcie i spokojnie powiedzcie, co się stało! – Barbara będzie próbowała uspokoić sytuację.
– Nie chcę cię znać, od dziś nie jesteś już moją siostrą! – krzyknie Ula i wybiegnie z domu.

Zraniona dziewczyna pojedzie do mieszkania w Warszawie i spakuje walizki z zamiarem przeprowadzki do Londynu. Czy ojciec powstrzyma ją przed wyjazdem z kraju?

M jak miłość” odcinek 1188 już w poniedziałek 4.01.2015 o godzinie 20:40 na antenie TVP2

M jak miłość odcinek 1188, Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×