Szukaj

M jak miłość (odc. 1451): Marek Mostowiak wróci do Grabiny? Jego dzieci uciekną z Australii

Tego można było się spodziewać! W związku ze ślubem Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w M jak miłość do polski z dalekiej Australii przylecą Natalka (Marcjanna Lelek) oraz Mateusz (Krystian Domagała). Ale Marka ( Kacper Kuszewski) zabraknie na ślubie córki.
M jak miłość - Marek Mostowiak

M jak miłość - Marek Mostowiak

Choć w M jak miłość Natalia zapowiedziała, że zobaczą się z siostrą dopiero za kilka miesięcy, zrobi Uli ślubną niespodziankę:

– Boże! Natka? To naprawdę ty?!
– Miałam przegapić twój ślub? No proszę cię… nigdy w życiu! – usłyszy zdenerwowana ślubnym zamieszaniem Ula.

Dla Uli to bardzo dobrze, że przybrana siostra przyleciała z Antypodów, bo to ona ostatecznie przekona Mostowiakównę do ślubu z Barkiem. Niespodziewanie dla wszyskich w grabinie pojawi się też Mateusz.

Chłopak oświadczy zdumionym krewnym, że chce zdać maturę w Polsce i ożenić się z ukochaną dziewczyną ( Monika Mielnicka). Pragnie zaopiekować się w ten sposób Lilką i chronić ją przed Banachem (January Brunov). Decyzję o powrocie do Polski podjął wbrew ojcu. Bo jego na ślubie Uli nie uświadczymy. Dlaczego?

M jak miłość bez Marka

Aktor jakiś czas temu na zawsze pożegnał się z serialem i nawet z okazji tak ważnych scen nie miał zamiaru pojawić się na planie. Co istotne, Kacper Kuszewski wcale nie odchodził do innej produkcji, tylko postanowił zrobić sobie przerwę.

„Nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć i ruszyć dalej, po nowe doświadczenia. Największa frajda w zawodzie aktora to wcielanie się w coraz to inne postacie, odkrywanie w sobie nowych barw i możliwości i dowiadywanie się w ten sposób czegoś nowego o życiu, o ludziach i o sobie samym.”, pisał rok temu, gdy kończył pracę na planie „M jak miłość”.

Od tego czasu nie pojawił się w żadnej nowej produkcji, ale jest jurorem w hitowym Twoja twarz brzmi znajomo i gra w teatrze.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Ślub Uli i Bartka. Córka Mostowiaka ucieknie sprzed ołtarza?

Zobacz: Katarzyna Cichopek zwyzywana w sklepie! Barbarze Kurdej-Szatan też nieźle się oberwało! Gwiazdy „M jak miłość” padły ofiarą hejtu

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur dopadnie Izę! Marcin zastrzeli Skalskiego?


Kacper Kuszewski-

Kacper Kuszewski- "Nowy Jork. Prohibicja"

Kacper Kuszewski – M jak miłość, 18 urodziny

Kacper Kuszewski – M jak miłość, 18 urodziny

Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska w M jak miłość

Kacper Kuszewski i Małgorzata Kożuchowska w M jak miłość

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×