M jak miłość (odc. 1451): Marcin znów się zakocha? Brunetka zniszczy jego związek z Izą

M jak miłość - Marcin

M jak miłość - Marcin

Marcin (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość nigdy nie grzeszył wiernością. Utarło się, że Chodakowski to zwyczajny podrywacz. Nie można ukryć, że zdarza mu się użyć uroku osobistego, żeby coś osiągnąć. Z nową bohaterką będzie podobnie! 

Marcin z M jak miłość to prawdziwy przystojniak. Polki oglądają ten serial między innymi dla niego! Pamiętamy o jego licznych romansach, ale teraz na tapecie jest Iza (Adriana Kalska). To ją poprosił o rękę podczas przyjęcia mikołajkowego. Od zaręczyn do ślubu jeszcze długa droga – wszystko może się wydarzyć!

Zaniepokojenie Izy wzbudzi nowa znajoma Marcina. Chodakowski będzie potrzebował podpisu inspektorki budowlanej, ale nie zastanie jej w pracy. Sekretarka urzędniczki wytłumaczy, że pani Wielicka (Natalia Kaczmarek) jest w szkole muzycznej na występach swojej siostrzenicy.

Na tropie nowej miłości

Nie tracąc chwili, Marcin pojedzie na miejsce. W planach będzie miał, żeby oczarować kobietę i zdobyć wymagany podpis. Będzie odwrotnie! To ona oczaruje Chodakowskiego urodą i grą na pianinie. Właściciel firmy budowlanej wyjmie nawet telefon, żeby nagrać występ Ewy. Przekona się, że kobieta jest miła i bez najmniejszego problemu uzyska wymagany na budowie podpis. W dodatku Ewa też zawiesi oko na przystojnym mężczyźnie! Zaprosi Marcina na następny koncert w swoim wykonaniu. Tak będzie chciała zdobyć jego serce?

Iza poczuje się niepewnie. Szykuje się do ślubu z Marcinem, a on wciąż wodzi oczami za innymi kobietami! Świat seriali sugeruje, że niedługo w M jak miłość będziemy świadkami kolejnego romansu! O tym, czy ślub Izy i Marcina się odbędzie – czy Marcin zakocha się na nowo – dowiemy się dopiero we wrześniu 2019. 1451. odcinek M jak miłość który TVP 2 pokaże 4 czerwca 2019, to ostatni przed wakacjami.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur dopadnie Izę! Marcin zastrzeli Skalskiego?

Zobacz: Katarzyna Cichopek zwyzywana w sklepie! Barbarze Kurdej-Szatan też nieźle się oberwało! Gwiazdy “M jak miłość” padły ofiarą hejtu

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur dopadnie Izę! Marcin zastrzeli Skalskiego?


M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza

M jak miłość - Iza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×