Szukaj

M jak miłość (odc. 1449): Rodzina Skalskiego dręczy Izę! Wuj Artura przed śmiercią błaga o wybaczenie

M jak miłość odc. 1449 - Iza i ciotka Artura

M jak miłość odc. 1449 - Iza i ciotka Artura

Iza (Adriana Kalska) nie zazna spokoju, dopóki mieszka w Warszawie. Były mąż zamknięty w psychiatryku wciąż ją prześladuje! Tym razem dołączy do niego wuj (Roch Siemianowski), który na łożu śmierci zapragnie rozgrzeszenia. Czy Iza wybaczy mu wyrządzone krzywdy?

Iza z M jak miłość jest z Marcinem (Mikołaj Roznerski), a od tragicznych wydarzeń kiedy to Artur próbował wywieźć ją za granicę. Para planuje ślub, ale Lewińska nie potrafi cieszyć się przygotowaniami. Wszystko przez myśl o Arturze, który nie spocznie, póki się na niej nie zemści.

W 1449. odcinku M jak miłość Lewińska będzie miała do czynienia z rodziną szaleńca. Zadzwoni do niej wujek Artura, który leży w szpitalu i lada moment umrze. Teraz zdał sobie sprawę z cierpienia, jakie wyrządził dziewczynie. Doskonale przecież wiedział o tym, do czego zdolny jest jego siostrzeniec. Iza zlekceważy wiadomość, ale tego samego dnia odwiedzi ją żona umierającego Skalskiego.

-Ja naprawdę nie miałam świadomości, że sprawa jest tak poważna, tak groźna. Mój mąż jest w ciężkim stanie, leży w szpitalu. On nie może sobie darować, tego co się stało. Bardzo by się chciał z tobą zobaczyć. Proszę.
-Ja nie będę z panią rozmawiać, ani z pani mężem. Proszę mnie więcej nie nachodzić – Iza zakończy spotkanie.

Wybaczy oprawcy?

Coś ją tknie i postanowi jednak wysłuchać tego, co kobieta ma jej do powiedzenia. Tego samego dnia w M jak miłość panie spotkają się na kawie:

-Zachowaliśmy się wobec ciebie nie w porządku. Stanęliśmy po stronie Artura. Józek tak się gryzie, że ci nie pomógł, chociaż go o to prosiłaś, chociaż wiedział o wszystkim. Mój mąż ma wiele na sumieniu, sama o tym wiesz. Ale krzywda jaką tobie wyrządził boli go najbardziej. Wybacz mu dziecko – poprosi.
-Proszę przekazać mężowi, że dla mnie ta sprawa jest już zamknięta.

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1449): Iza w ciąży? Nie planowała tego! Fani są poruszeni

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Kamil i Artur są rodziną! Poznaj sekret serialu M jak miłość


M jak miłość - Artur

M jak miłość - Artur

M jak miłość - Artur, Iza i Maja

M jak miłość - Artur, Iza i Maja

M jak miłość - Iza

M jak miłość - Iza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×