Szukaj

M jak miłość (odc. 1449): Iza w ciąży? Nie planowała tego! Fani są poruszeni

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Ta ciąża będzie jakże miłą niespodzianką dla Izy Dziewczyna wreszcie przestanie ją ukrywać i powie prawdę. Oczywiście Chodakowskiemu i … jeszcze jednej ważnej osobie. Komu? To wszystko okaże się w 1449. odcinku 'M jak miłość”.

W M jak miłość Iza (Adriana Kalska) będzie tak bardzo zadowolona…. bo po wszystkich przejściach z psychopatą Arturem (Tomasz Ciachorowski) i wypadku mogła wrócić do swojej ukochanej pracy kuratorki. Do tego ta cudowna wiadomość o dziecku w drodze. Ale spokojnie, nie Izy, ale jej podopiecznej!

To nastolatka, więc Lewińska pomoże przerażonej dziewczynie powiedzieć o tym jej matce bez zbędnego stresu dla maluszka rosnącego pod sercem. Dziewczynka będzie przerażona czekającym ją zadaniem:

Bała się kiedyś pani tak bardzo, że nie mogła pani oddychać?  – zapyta swoją panią kurator nastolatka.  Ta będzie dodawać jej otuchy słowami: – Jasne, wszyscy się czegoś boimy. Ale jedyny sposób żeby to pokonać, to stawić czoła temu, co wywołuje w nas strach. Jeśli chcesz to pójdę z tobą do twojej mamy i powiemy jej razem o ciąży.

Zadanie powiadomienia zostanie wykonane. Ciekawe jednak, czy ciężarna dziewczyna nie zainspiruje Izy do tego, by także postarać się z Chodakowskim  (Mikołaj Roznerski) o słodkie maleństwo. Przecież razem z Mają (Oliwia Kaczmarek) i Szymkiem (Staś Szczypiński) trzeci bobas byłby idealnym dopełnieniem tej rodziny jak z obrazka.

Jedno jest pewne, zanim para podejmie jakiekolwiek wiążące decyzje w sprawie wspólnego dziecka, będą musieli uporać się z ostatecznym rozwiązaniem problemu Skalskiego. Mężczyzna, który przebywa w areszcie, ucieknie strażnikom z na pogrzebie własnego wuja i znów zacznie prześladować Izę. O tym, czy kobieta zrealizuje potencjalne plany macierzyńskie dowiemy się z powakacyjnych odcinków M jak miłość.

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Marcin znów się zakocha? Brunetka zniszczy jego związek z Izą

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Kamil i Artur są rodziną! Poznaj sekret serialu M jak miłość


M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza

M jak miłość - Iza

M jak miłość - Iza i Marcin

M jak miłość - Iza i Marcin

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×