M jak miłość (odc. 1447): Asia dla Leszka zapomni o Tomku?

M jak miłość - Asia i Leszek

M jak miłość - Asia i Leszek

Wdowa po Tomku (Andrzej Młynarczyk) w końcu się zakocha? Żyjąca w żałobie blondynka będzie miała szansę na nową miłość. Leszek (Sławomir Uniatowski) zrobi wszystko, by ją zdobyć. Tylko czy Asia (Barbara Kurdej-Szatan) mu na to pozwoli?

W 1447 odcinku M jak miłość  Leszek zrobi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę sąsiadki. Ona będzie próbowała go unikać, bo zorientuje się, że jego była cały czas czegoś od niego chce. On nie odpuści i gdy spotka Asię w sklepie uda, że zapomniał portfela. Tylko tak zyska pretekst do kolejnych odwiedzin. Już kilka godzin później Krajewski przyjdzie do sąsiadki z gotówką i bezczelnie wprosi się na kawę.

Biznesmen będzie szczery jak nigdy dotąd i powie, że jeszcze nigdy na nikim tak mu nie zależało. Czy to rozpali serce Chodakowskiej? Nie! A wszystko przez Ninę (Agnieszka Judycka), byłą dziewczynę Krajewskiego, która niespodziewanie zjawi się na Wietrznej wymachując pozytywnym testem ciążowym. Biznesmen nie będzie chciał z nią nawet rozmawiać, bo po zdradzie stracił do niej zaufanie. Asia będąca świadkiem zajścia nabierze dystansu do Leszka.

Kolejnym powodem, dla którego Chodakowska powinna wycofać się z tej znajomości będzie fakt, że nawet Wojtek (Feliks Matecki) nie polubi Leszka. Gdy zauważy, że nowy sąsiad próbuje poderwać jego mamę otwarcie powie, że w jej sercu cały czas najważniejszy jest Tomek i to się nigdy nie zmieni.

O zamiarach sąsiada Asię uprzedzi nawet Michał (Paweł Deląg). Pisarz wyjaśni Chodakowskiej, że jego dawny znajomy to zwyczajny bawidamek i flirciarz. Asia będzie rozczarowana. Poczuła przecież, że dla Leszka mogłaby zakończyć żałobę po Tomku. Nina skutecznie ją zniechęci, ale nie na długo. Świat seriali podaje, że w M jak miłość przed wakacjami Asia pójdzie z Leszkiem do łóżka!

1447 odcinek M jak miłość we wtorek 21.05.2019 na antenie TVP2

Zobacz: M jak miłość (odc.1445): Olek zdobędzie Agnieszkę. Nie zniesie jej sprzeciwu

Zobacz: M jak miłość (odc.1446): Magda odwoła ślub z Andrzejem. Zrobi to dla Kamila?

Zobacz: To straszne! Gwiazdor M ja miłość porzuci dziewczynę z dzieckiem


M jak miłość - Asia i Leszek

M jak miłość - Asia i Leszek

M jak miłość - Asia i Nina, była dziewczyna Leszka

M jak miłość - Asia i Nina, była dziewczyna Leszka

M jak miłość - Asia i Nina, była dziewczyna Leszka

M jak miłość - Asia i Nina, była dziewczyna Leszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×