Na prośbę Anny Muchy :) Przypominamy najpiękniejsze śluby w ”M jak miłość” [GŁOSOWANIE]

Najpiękniejsze śluby w M jak miłość

FaniM jak miłość wczoraj byli świadkami pięknego ślubu Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel). Z tej okazji aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, pod którym zamieściła komentarz z propozycją stworzenia ankiety z pytaniem o wszystkie śluby w serialu. Nie pozostało nam nic innego, jak tylko przygotować materiał, który jest świetną okazją do przypomnienia sobie przełomowych chwil w życiu bohaterów. W końcu na ekranie wiele par słynnej ”eMki” spotkało się na ślubnym kobiercu.

Przypomnijcie sobie, jak wyglądały poprzednie przysięgi wiecznej miłości i zagłosujcie w sondzie wskazując najpiękniejszą ceremonię!

Zobacz też: Anna Mucha i Maurycy Popiel na ślubnym kobiercu

M jak miłość odcinek 1185, ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel), fot: materiały prasowe MTL Maxfilm

M jak miłość odcinek 1185, ślub Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel), fot: materiały prasowe MTL Maxfilm

Ślub Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wesele było kameralne, a Mostowiakowie radowali się, że wyprawiają do ożenku jedynego syna

Ślub Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Ksuszewski) w M jak miłość

Ślub Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Ksuszewski) w M jak miłość

Paweł i Joanna wzięli ślub w 605 odcinku ”M jak miłość” ,dosłownie chwilę po śmierci Hanki Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska). Mimo żałoby na ich weselu pojawiła się duża część rodziny.

336a30b0-dea2-488a-9a69-369d575db9dd_xxl

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) powiedzieli sobie sakramentalne ”tak” w 725 odcinku ”M jak miłość”. To była piękna ceremonia, a ich przysięga do dziś jest aktualna. Znajomi ze szkolnej ławki zdecydowali się założyć rodzinę, a dziś są szczęśliwym małżeństwem.

M jak mi³oœæ serial obyczajowy, Polska 2009 scena z: Marcin Mroczek SK: , , , fot. Ga³¹zka/AKPA

Ślub Kingi i Piotra Zduńskich w M jak miłość

Małgosia (Joanna Koroniewska) wyszła za Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 696 odcinku ”M jak miłość”. To była dla niej wielka niespodzianka. Córka Mostowiaków powiedziała ”tak” w szpitalu, gdy Tomek przyszedł do niej z bukietem kwiatów.

– Gosia, tylko się nie denerwuj, dobrze? Widzisz, bo pomyślałem sobie, że może byśmy w końcu się pobrali? Wyjdziesz za mnie?

ba690d5d-b260-4ebe-83c4-fbba99c82209_xxl

W 882 odcinku ”M jak miłośćMarta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) wzięli ślub. To był najpiękniejszy dzień w życiu prawników. Małgosia i Tomek zostali ich świadkami.

– Zawierając związek małżeński, łączycie państwo swoje losy i plany życiowe… Od dzisiaj wspólnie będziecie stawiać czoła trudnościom, jakich w życiu nie brakuje, ale również razem dzielić będziecie szczęście, radość ze wspólnych chwil i osiągnięć…

3dfaf154-e14f-4172-abf7-e0a717750156_xxl

Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) wyprawili wesele w 1076 odcinku ”M jak miłość”. Zduński, który już raz był żonaty musiał poważnie przemyśleć kolejny tak poważny związek. Najwidoczniej teraz Paweł jest pewny swoich uczuć.

– Szanowni Państwo, zgodnie z obowiązującym w naszym państwie prawem, przyszli małżonkowie wyrażają wolę zawarcia małżeństwa poprzez złożenie zgodnych oświadczeń. Czy jesteście państwo zdecydowani złożyć takie oświadczenia? – Tak! Na twarzy Ali przez całą uroczystość było widać szczery, szeroki uśmiech.

65c0cbfb-dd59-4c04-8746-320717b9cbfe_xxl

Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) pobrali się w 1111 odcinku ”M jak miłość”. Można śmiało powiedzieć, że ta ceremonia uratowała Ewie życie. Przed ślubem żona Mostowiaka była bliska śmierci. Jednak sakramentalne ”tak” sprawiło, że córka Kolędy wróciła do bliskich, a po chorobie nie ma śladu.

– Kochani, spokojnie… Teraz, jak już góra się w to zaangażuje, wszystko będzie dobrze, zobaczycie… A za rok o tej porze zorganizujemy odnowienie przysięgi małżeńskiej i wtedy zrobimy wesele… Co tam wesele – huczne weselisko na sto osób! – zapewniał ich ksiądz i miał rację. Ewa wyzdrowiała, a wesele Mostowiaka niedawno odbyło się w pensjonacie Anny.

682f0843-a846-420f-8c7b-b71f1b5226ff_xxl

W 1137 odcinku ”M jak miłość” Agnieszka (Magdalena Walach) o mały włos wyszła za Roberta (Marek Szkoda). Ale… to był błąd! Olszewska uciekła sprzed ołtarza i spędziła nos poślubną z Tomkiem!

63858d55-6375-4cac-b65f-2e37e3577ae0_xxl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×