Szukaj

Krystian Wieczorek znika z „M jak miłość”? Produkcja oficjalnie komentuje doniesienia

Krystian Wieczorek, Maria Szafirska

Krystian Wieczorek, Maria Szafirska

Mecenas Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) rzuci Magdę (Anna Mucha) i odejdzie z M jak miłość? Głos w głośnej ostatnio sprawie zabrała producentka serialu.

Krystian Wieczorek od lat rozkochuje w sobie widzów TVP2 rolą przystojnego prawnika. Na początku tygodnia pojawiły się niepokojące doniesienia o tym, że aktor planuje zrezygnować z pracy na planie M jak miłość. W natłoku zawodowych obowiązków – gra przecież też w Komisarzu Aleksie oraz w nowym serialu Cień – postanowił wygospodarować więcej czasu dla rodziny. Żona Maria Szafirska i córeczka Aniela bardzo za nim tęsknią.

Fani zamarli. Jak to, to KONIEC Magdy i Andrzeja? A przecież miał być ślub! W tej sprawie wypowiedziała się producentka serialu, Karolina Baranowska:

To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie – w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzińskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Nowy sezon M jak miłość trafi na antenę na przełomie sierpnia i września 2019. Odcinki są jednak kręcone z dużym wyprzedzeniem. Produkcja chciała uspokoić fanów, ale przecież wszystko się może wydarzyć. Aktor teraz jest na planie i pracuje, a nawet jeśli postanowi ograniczyć swoją rolę – jak podawał dwutygodnik Show – to widzowie i tak dowiedzą się o tym dopiero za kilka miesięcy.

W 20. sezonie M jak miłość zobaczymy ślub Magdy i Andrzeja. Szalone zwroty akcji i morze emocji. Niestety na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. Już teraz pewnie się domyślacie, że ich weselne plany będzie próbował zniszczyć Kamil (Marcin Bosak), który przecież zapowiedział, że odbije Budzyńskiemu partnerkę.

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku „M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!

Zobacz: M jak miłość” ślub Magdy i Andrzeja już w sierpniu! Ujawniamy szczegóły ceremonii

Zobacz: Krystian Wieczorek dla żony odchodzi z “M jak miłość”! Jak zakończy się jego wątek?

 


Krystian Wieczorek – TVP, wiosenna ramówka 2018

Krystian Wieczorek – TVP, wiosenna ramówka 2018

M jak miłość - Kamil i Andrzej

M jak miłość - Kamil i Andrzej

M jak miłość - Andrzej znajdzie będzie chciał wsadzić Łukasza do więzienia

M jak miłość - Andrzej znajdzie będzie chciał wsadzić Łukasza do więzienia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×