Ola Górecka uwiedzie Piotrka Zduńskiego w „M jak miłość”!

M jak miłość Olga, Katarzyna Grabowska, fot: mjakmilosc.tvp.pl

M jak miłość Olga, Katarzyna Grabowska, fot: mjakmilosc.tvp.pl

Katarzyna Grabowska w „M jak miłość”

Niedawno do obsady M jak miłość” dołączyła urocza blondynka. To Katarzyna Grabowska, której ojcem jest sławy Andrzej Grabowski. Wybitny aktor, którego fani seriali kojarzą głównie z roli Ferdynanda Kiepskiego może być dumny z córki! 

Kasia (25l.) w „M jak miłość” wciela się w rolę Olgi. A praca na planie serialu jest dla niej pierwszym, dużym doświadczeniem przed kamerą.

Na początku nie wiedziałam, co się dookoła mnie dzieje, byłam zagubiona, ale opanowałam sytuację. Nauczyłam się działać, a nie zastanawiać, czy zagrałam dobrze, czy źle. Jestem zadowolona, mogę się dużo nauczyć, a do tego Olga jest bardzo interesującą postacią. Co prawda pewnie nikt jej nie będzie lubił, ale takie ma zadanie. Nie wszyscy muszą być idealni i dobrzy jak Zduńscy, bo byłoby nudno – powiedziała młoda aktorka.

Czytaj: Była narzeczona Franka w „M jak miłość”! Olga Kalicka dołączyła do obsady serialu

Jaka jest Olga Górecka z „M jak miłość”? To 18-latka, która imprezuje, ma problemy w szkole i w dodatku próbuje poderwać starszego od siebie Piotrka (Marcin Mroczek)! Czy Zduński jej ulegnie i zdradzi Kingę (Katarzyna Cichopek)? 

Moja bohaterka zrobi wszystko, by oczarować Piotrka, czym sama jestem zdziwiona. Nie spodziewałam się, że może być tak bezwzględna. Czasami jestem na nią zła, bo przesadza. Na razie ze scenariuszy wynika, że Piotr nie daje się jej uwieść, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Olga konsekwentnie manipuluje i zmierza w kierunku celu, który sobie wyznaczyła.

Już w 1219 odcinku „M jak miłość Olga przeszła do ataku i poprosiła Piotrka o korepetycje z matematyki. Zduński zgodził się i to dzięki niemu maturzystka poprawi oceny w szkole. Wspólnie spędzony czas bardzo ich do siebie zbliży, a to nie koniec. Potem będą wypady na wspólne zakupy i inne przyjemności. W 1230 odcinku „M jak miłość” Kinga będzie miała już tego dość!

M jak miłość” odcinek 1219 – emisja we wtorek, 25.04.2016 w TVP2

M jak miłość Olga, Katarzyna Grabowska, fot: mjakmilosc.tvp.pl

M jak miłość Olga, Katarzyna Grabowska, fot: mjakmilosc.tvp.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×