Wirtualna Polska

Wojciech Wysocki w „M jak miłość”. Kim jest Górecki? [zwiastun nowych odcinków]

Wojciech Wysocki w „M jak miłość”. Kim jest Górecki? [zwiastun nowych odcinków]

Wojciech Wysocki, fot: AKPA

Wojciech Wysocki w „M jak miłość”

Wirtualna Polska

Nowa postać w „M jak miłość”! W 1208 odcinku „M jak miłość” Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, a wszystko za sprawą Góreckiego (w tej roli właśnie Wojciech Wysocki). W premierowych odcinkach serialu Zduński uniknie więzienia i zacznie nową pracę. Dzięki Oldze (Katarzyna Grabowska) były prawnik zostanie szoferem jej ojca – bogatego biznesmena. Nowa praca i możliwość zarobienia na rodzinę podnosi na duchu całą rodzinę Zduńskich.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz też: Zduńska da Andrzejkowi lekcje tańca

Z jednej strony dla Zduńskich to wielka ulga, że po tym wszystkim co się wydarzyło dostał nową pracę i zarabia na życie. Z drugiej strony no umówmy się to nie jest praca, która by aspirowałaby do jego ambicji – opowiada w kulisach „M jak miłość” serialowa Zduńska (Katarzyna Cichopek).

Były prawnik będzie musiał odnaleźć się w roli szofera Góreckiego. Spotka się z niecodziennymi obowiązkami. Kto wie jakie wyzwania na niego czekają?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wyniknie z tego dużo korzyści bo Piotrek oprócz tego, że będzie kierowcą będzie też zajmował się nieco inna dziedziną do tej pory całkiem mu obcą – podnosi na duchu aktor.

Czytaj: Ula wróci do Grabiny? Natalka odbiera niepokojący telefon od siostry

Piotrek nie będzie odnosił się ze swoją przeszłością. Nie powie nowemu pracodawcy o wyroku w zawieszeniu. W 1208 odcinku Górecki zatrudni byłego prawnika jako szofera. Jako człowiek sukcesu Górecki lubi wiedzieć z kim pracuję. Pewnie gdyby znał przeszłość Piotrka, Zduński dalej byłby bez pracy, i tu jest bardzo duża pomoc Olgi – córki Góreckiego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Górecki jest bardzo bogatym człowiekiem, biznesmenem. Jestem na prawdę bardzo zadowolony, że wreszcie przynajmniej do fikcji wcielić się w taką postać – żartuje Wojciech wysocki w kulisach „M jak miłość”

Nowa praca, jest w pewnym sensie krótką przerwą dla byłego prawnika. Na pewno pomoże mu stanąć znów na własnych nogach po wcześniejszych problemach. Oby nowa praca nie przyniosła Zduńskiemu większych problemów, jak na przykład zazdrość Kingi…

Wirtualna Polska

”M jak miłość” odcinek 1208 – emisja we wtorek, 15.03.2016 w TVP2

Wiosna pełna akcji!Serca znów zabiją szybciej, a pięści pójdą w ruch – na wiosnę w „M jak miłość” nie zabraknie emocji!A do tego w serialu pojawi się para nowych bohaterów… Ciekawi szczegółów? Zapraszamy na nowy zwiastun – ze scenami z odcinków, które zobaczycie w najbliższych tygodniach!

Posted by M jak miłość on 26 luty 2016

Wojciech Wysocki jako Górecki w „M jak miłość”, fot: mjakmilosc.tvp.pl

Wojciech Wysocki jako Górecki w „M jak miłość”, fot: mjakmilosc.tvp.pl


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×