Szukaj

M jak miłość, odc. 1220: Iza i Marcin będą razem szczęśliwi! Lewińska wprowadzi się do Chodakowskiego

M jak miłość odcinek 1215, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Rozerski)

M jak miłość odcinek 1215, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Rozerski)

Co wydarzy się w 1220 odcinku „M jak miłość”?

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą razem – to pewne! W „M jak miłość” Chodakowski zaproponuje ukochanej, żeby się do niego wprowadziła, a ona oczywiście przyjmie ofertę. 

Zobacz: Artur z zemsty zabije Marcina Chodakowskiego

Ich romans od dawna wisiał w powietrzu, ale producenci serialu „M jak miłość” dopiero teraz postanowili, że Iza zamieszka z Marcinem. Do tej pory na drodze stał im Artur (Tomasz Ciachorowski) i zmarła Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), którą Chodakowski wciąż kochał. W 1220 odcinku „M jak miłość” Marcin bije się z myślami, ale dopiero Kinga (Katarzyna Cichopek) uświadomi mu, że Mularczykówna na pewno chciałaby jego szczęścia. Samotny ojciec Szymona (Stanisław Szczypiński) zdecyduje się na odważny krok i zaproponuje Izie, żeby się do niego wprowadziła. Lewińska oczywiście się zgodzi. Bardzo kocha Marcina i jego syna. Stworzą szczęśliwą rodzinę? Oby. 🙂

To przełom w życiu Chodakowskiego, który do tej pory żył w żałobie po śmierci swojej narzeczonej. Teraz Iza ma szansę zastąpić mu najważniejszą kobietę w jego sercu.

”M jak miłość” odcinek 1220 – emisja w poniedziałek, 2.05.2016 w TVP2

Iza i Marcin z M jak miłość

Iza i Marcin z M jak miłość


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×