Joanna wróci do Tomka! Jednak będzie ślub w „M jak miłość”?

M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk)

Co się wydarzy w 1227 odcinku „M jak miłość”?

W „M jak miłość” Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dowiedziała się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem Helenki (Krystian Drescher) i wtedy jej świat się zawalił. Tarnowska spacerowała po ciemnych, warszawskich uliczkach aż padła ofiarą złodzieja. Gdy goniła mężczyznę, który wyrwał jej torebkę wpadła pod samochód i wylądowała w szpitalu!

Zobacz: Agnieszka Olszewska zniknie z życia Asi i Tomka

Po wyjściu z kliniki Asia nie będzie chciała znać Tomka. Będzie na niego wściekła i postanowi zamieszkać w Grabinie. Razem z nią na wieś wyjedzie Wojtuś (Feliks Matecki), który nieudolnie będzie próbował pogodzić ją ze swoim ojcem. Na szczęście sprawy same się ułożą i w 1227 odcinku „M jak miłość” Tarnowska zgodzi się wrócić do mieszkania policjanta.

Tomek będzie zaskoczony, gdy zaraz po powrocie Asia zaprosi Agnieszkę (Magdalena Walach). Sprawczyni całego zamieszania, była kochanka Tomka i matka jego najmłodszej córeczki stawi się na spotkaniu. Tarnowska postanowi wspólnie z nią ustalić zaangażowanie Tomka w życie Helenki, przypominając, że to właśnie ona ma zostać jego żoną.

-Chciałam, żebyśmy się spotkali we trójkę, bo uważam, że tylko jasne i uczciwe postawienie sprawy może nam pomóc wyjść z tego impasu – wyjaśni rzeczowo Joasia. Postanowiłam tu wrócić, ale na moich zasadach. Nie zgadzam się na żadne kłamstwa, przemilczenia. Za dużo nas to kosztowało, za wysoką cenę wszyscy za to zapłaciliśmy…Powinniście ustalić, na jakich zasadach i w jakim stopniu Tomek będzie brał udział w życiu Helenki. Ja nie chcę i nie będę się w to wtrącać. Mam tylko jedną prośbę. Chciałabym, żeby to w miarę możliwości faktycznie był udział w życiu Helenki.. – powie Asia.
– A nie w moim – zauważy Agnieszka.

Tarnowska ustali jasne zasady. Zero kłamstw i zero seksu! Po powrocie Asi do mieszkania, Tomek będzie spać na kanapie w salonie do czasu, aż złe nastroje na dobre nie opuszczą jego ukochanej.

M jak miłość” odcinek 1227 – emisja we wtorek, 24.05.2016 w TVP2

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się, że Helenka (Krystian Dresher) jest dzieckiem Tomka (Andrzej Młynarczyk), fot: MTL Maxfilm

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się, że Helenka (Krystian Dresher) jest dzieckiem Tomka (Andrzej Młynarczyk), fot: MTL Maxfilm


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×