Co będzie z Joanną po wypadku? Czy Tarnowska przeżyje w „M jak miłość”? [UWAGA SPOILER!]

Barbara Kurdej-Szatan w szpitalu w M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan w szpitalu w M jak miłość

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W 1220 odcinku „M jak miłość”  Joanna Tarnowska (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu dowie się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem Helenki (Krystian Drescher). Po kłótni ukochana policjanta padnie ofiarą złodzieja. Mężczyzna wyrwie jej torebkę, a pościg skończył się tragedią…

Zobacz: Trzy śluby w „M jak miłość”! Asia z Tomkiem, Marzenka z Andrzejkiem i Wanda z Jerzym

WM jak miłość Asia trafi do szpitala jako osoba bezimienna. Nie będzie miała przy sobie przecież dokumentów, które razem z torebką zabrał złodziej. Tomek odnajdzie partnerkę w jednym z warszawskich szpitali i będzie czuwał przy jej łóżku. Lekarze będą walczyć o życie pacjentki i na szczęście tym razem odniosą zwycięstwo! Asia nie umrze, ale nie będzie chciała mieć już nic wspólnego z Chodakowskim.

W 1223 odcinku „M jak miłość lekarz poinformuje Tomka o depresji Asi. Tarnowska będzie chciała od policjanta tylko jednego – żeby powiedział Wojtusiowi (Feliks Matecki) i Zosi (Julia Wróblewska) prawdę na temat swojej nowo narodzonej córki. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) będzie jej wdzięczna, bo dzięki temu Helenka pozna swoje rodzeństwo.

To ostatnia rzecz jaką Asia zrobi dla Tomka i jego rodziny. W 1223 odcinku „M jak miłość” Tarnowska wyjdzie ze szpitala i zamieszka w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). Związek z policjantem uzna za zakończony.

M jak miłość” odcinek 1223 – emisja we wtorek, 10.05.2016 w TVP2

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×