Olga Kalicka w „M jak miłość” byłą narzeczoną Franka Zarzyckiego! [ZWIASTUN]

Olga Kalicka jako Justyna w "M jak miłość"

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W „M jak miłość” Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) są piękną parą. Kochają się i wspierają, ale ich miłosna sielanka szybko może dobiec końca. Dlaczego? W 1224 odcinku „M jak miłość” w Grabinie niespodziewanie zjawi się Justyna  (Olga Kalicka). To była narzeczona Franka, która kilka lat temu porzuciła go przed ołtarzem. Mostowiakówna może czuć się zagrożona, w końcu Zarzycki bardzo kochał poprzednią partnerkę i to przez nią długo nie chciał się z nikim związać. Teraz, kiedy wydawałoby się, że serce leśniczego bije już dla innej kobiety powrót Justyny wszystko może zmienić.

Zobacz też: Ala i Ewa na dywaniku u dyrektora. Mateusz, Antek i Basia znów rozrabiają

Dziewczyna pojawi się w leśniczówce niespodziewanie i poprosi Zarzyckiego o rozmowę. Natalka będzie zdezorientowana – Nie przedstawisz nas sobie? – Justyna doleje oliwy do ognia widząc, że Mostowiakówna jest o nią zazdrosna. Co zrobi Franek i czy sprawdzi się powiedzenie „stara miłość nie rdzewieje”? W „M jak miłość” wiosną 2016 będzie się działo, a fani Natalki i Franka będą mieli powody do zmartwień… Justyna zostanie w Grabinie na stałe.

Mama dowiedziała się, że mają wolny etat w szkole, zadzwoniła i tak długo mnie namawiała, że… w końcu się poddałam! I jestem. I tak naprawdę to się cieszę, bo bardzo mi już brakowało Lipnicy, domu rodzinnego… – powie dawna narzeczona Franka.

M jak miłość” odcinek 1224 w poniedziałek, 16.05.2016 o godzinie 20.40 w TVP2

M jak miłość odcinek 1224, Justyna (Olga Kalicka)

M jak miłość odcinek 1224, Justyna (Olga Kalicka)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×