Szukaj

M jak miłość: Dramat Tomka Chodakowskiego. Zosia i Asia nie chcą go znać

M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)

Co się wydarzy w 1222 odcinku „M jak miłość”?

W 1222 odcinku „M jak miłość” Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal przebywa w szpitalu. Tomek (Andrzej Młynarczyk) odwiedza ukochaną i prosi o wybaczenie. Tarnowska jest jednak nieugięta i nalega by policjant przestał ukrywać przed całą rodziną prawdę. Za namową ukochanej Chodakowski przekazuje dzieciom wieści o tym, że Helenka (Krystian Drescher) jest ich siostrą. Wojtek (Feliks Matecki) jest zachwycony za to Zosia (Julia Wróblewska) znienawidzi swojego ojca!

Zobacz: Agnieszka Olszewska zniknie z życia Asi i Tomka

Nastolatka na wieść, że Helenka jest jej siostrą zareaguje równie gwałtownie jak wcześniej Joanna. Wściekła, wybiegnie z domu… i Tomek dogoni ją dopiero na ulicy.

TomekNie zdradziłem Asi! To się stało… wcześniej! Ale i tak czuję się z tym podle… I naprawdę jest mi strasznie głupio, nigdy nie sądziłem, że będę musiał rozmawiać z tobą na takie tematy…
Zosia: Zawsze powtarzałeś, że lepiej powiedzieć nawet najgorszą prawdę niż kłamać… Więc dlaczego tak długo nas wszystkich okłamywałeś?!

Chodakowski będzie załamany. Asia i jego starsza córka nie chcą mieć z nim nic wspólnego. Czy dziewczyny wybaczą mu i zaakceptują nowego członka rodziny jakim jest Helenka? Finał całej historii będzie zaskoczeniem dla fanów „M jak miłość”.

Czytaj: Joanna wróci do Tomka! Jednak będzie ślub w „M jak miłość”?

”M jak miłość” odcinek 1222 – emisja w poniedziałek, 9.05.2016 w TVP2

M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×