Szukaj

M jak miłość: Joanna Tarnowska przeżyje i pogodzi się z Tomkiem? [ZDJĘCIA]

M jak miłość odcinek 1221, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska)

M jak miłość odcinek 1221, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska)

Co się wydarzy w 1221 odcinku „M jak miłość”?

W 1220 odcinku „M jak miłość” Tomek (Andrzej Młynarczyk) powie Asi (Barbara Kurdej-Szatan) prawdę o tym, że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher). Tarnowska będzie zrozpaczona i zamiast wieczorem wrócić do domu, będzie błąkać się po warszawskich uliczkach. Dziewczyna padnie ofiarą złodzieja. Mężczyzna wyrwie jej torebkę z portfelem i dokumentami. Tarnowska ruszy za nim w pogoń, ale to się źle skończy. Asia trafi do szpitala, ale nikt nie powiadomi Tomka, bo nie będzie można potwierdzić tożsamości poszkodowanej.

Zobacz: Co będzie z Joanną po wypadku? Czy Tarnowska przeżyje w „M jak miłość”? [UWAGA SPOILER]

Dopiero w 1221 odcinku „M jak miłość” Chodakowski odnajdzie ukochaną w jednym ze szpitali. Okaże się, że Joanna doznała poważnego urazu głowy. Kobieta będzie nieprzytomna, a gdy otworzy oczy, Tomek będzie przy jej szpitalnym łóżku. – Asiu? Kochanie… Przepraszam… Wybacz mi…

W 1221 odcinku „M jak miłość” policjant powiadomi o tragedii ojca Tarnowskiej. Chodakowski będzie załamany, bo uzna, że Asia chciała popełnić przez niego samobójstwo.

Tomek: Z relacji świadków wynika, że Joasia nagle wbiegła na ulicę, na czerwonym świetle, prosto pod koła samochodu… Gość nie miał żadnych szans na reakcję… Jeśli ona… Nigdy sobie tego nie wybaczę. Nigdy!

Lekarze nie będą dobrej myśli. Neurolog uzna, że ranną trzeba wprowadzić w stan śpiączki farmakologicznej. Sytuacja ulegnie zmianie, gdy na oddziale pojawi się Wojtuś (Feliks Matecki). Syn Tomka podbiegnie do opiekunki, która podbiła serce Chodakowskiego.

Wojtuś: Asia…? Asiu, co z tobą? Słyszysz mnie, Asiu? Mamo, obudź się… Mamo?! Mama, moja mama się obudziła! – Wojtek, szczęśliwy, spojrzy na swoją opiekunkę… Ale chwilę później w jego głosie znów pojawi się niepokój. – Jak tylko lepiej się poczujesz wrócisz do mnie, do nas, do domu? Na pewno? Daj mi słowo honoru… Możesz mi to obiecać?

Czy Asia wróci do zdrowia i do mieszkania Tomka? Możemy zdradzić, że Tarnowska zostanie wypisana ze szpitala, ale zamieszka w Grabinie, bo z Tomkiem nie będzie chciała mieć już nic wspólnego.

”M jak miłość” odcinek 1221 – emisja we wtorek, 3.05.2016 w TVP2

M jak miłość odcinek 1221, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odcinek 1221, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan)


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×