Tragiczna śmierć w „M jak miłość”! Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu?

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z M jak miłość

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

Wiosną w „M jak miłość” Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Chodakowski powie partnerce, że  Helenka (Krystian Drescher) jest jego córką, a Tarnowska tego nie zniesie. –Tak długo mnie okłamywałeś! – Kobieta zerwie się z ławki w parku i wpadnie prosto pod koła rozpędzonego samochodu.

Zobacz też: Tragiczna śmierć w „Barwach szczęścia”. Izabela Kuna na zawsze żegna się z rolą w serialu TVP2

Joasia nie spodziewa się, że jej szczęście będzie trwało tak krótko, że jej plany w jednej chwili runą jak domek z kart. Czy Asi i Tomkowi przyjdzie za to zapłacić najwyższą cenę? Jedno jest pewne – już nic nigdy nie będzie takie samo – powiedział Tomek Chodakowski w kulisach serialu „M jak miłość”.

Ukochana Tomka przeżyje wypadek, ale w krytycznym stanie trafi do szpitala. Tomek i ojciec Asi będą czuwali w szpitalu, ale możliwe, że wydarzy się najgorsze. Producenci „M jak miłość” już kilka razy zaskoczyli widzów nagłą śmiercią ich ulubieńców. Tak umarła na przykład Kasia Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz) – jej odejścia zupełnie nikt się nie spodziewał!

Czy tak będzie też w tym wypadku? Czy urocza blondynka, która skradła serce Chodakowskiego i jego dzieci umrze? Dowiemy się wiosną w nowych odcinkach serialu „M jak miłość”. Jej obrażenia będą jednak na tyle poważne, że trzeba liczyć na cud!

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość

Wypadek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan w M jak miłość


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×