Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk nie lubią się? Aktorzy z „M jak miłość” kłócą się w pracy

Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk, fot: AKPA

Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Młynarczyk, fot: AKPA

Asia i Tomek kłócą się na planie „M jak miłość”?!

Oj tego się nie spodziewaliśmy. Barbara Kurdej-Szatan wyznała w jednym z najnowszych wywiadów, że jest kobietą z temperamentem. Potrafi się pozłościć i strzelić sobie przysłowiowego focha. A to wszystko musi znosić jej ekranowy partner z M jak miłość” – Tomek (Andrzej Młynarczyk).

Zobacz: Tragiczna śmierć w „M jak miłość”! Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu?

Aktorzy w serialu grają kochanków, których związek jest niemal idealny – pomijając oczywiście fakt, że Chodakowski ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach). Asia jeszcze o niczym nie wie i wciąż jest miła dla ukochanego. W przeciwieństwie do Barbary Kurdej-Szatan!

Chyba nikt nie jest idealny. Każdy musi się pozłościć. Ja na przykład bardzo lubię się czasem pokłócić, np. z Andrzejem Młynarczykiem, serialowym Tomkiem. Ci, którzy mnie dobrze znają, wiedzą, że zawsze powiem szczerze, co myślę i nie dam sobie w kaszę dmuchać. To trochę inaczej niż moja serialowa bohaterka – powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem „Tele Tydzień”.

Czy jest aż tak źle? Andrzej Młynarczyk jeszcze nikomu się nie poskarżył. Widocznie z zaciśniętymi zębami znosi humory uroczej partnerki. Wiedzieliście, że serialowa Joanna jest taką złośnicą? 🙂

M jak miłość odcinek 1180, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)

M jak miłość odcinek 1180, Joanna (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×