M jak miłość (odc. 1446): Magda odwoła ślub z Andrzejem. Zrobi to dla Kamila?

M jak miłość: Anna Mucha

M jak miłość: Anna Mucha

Najpierw ona miała poważne problemy ze zdrowiem a teraz on. Czy przez śmiertelną chorobę Kamila (Marcin Bosak) Madzia (Anna Mucha) odwoła ślub z Budzyńskim (Krystian Wieczorek)?

Kamil był pierwszym chłopakiem Magdy w M jak miłość. I choć od tego czasu miała wielu partnerów, w tym między innymi… Gryca seniora (Jerzy Schejbal), to jednak sentyment dla tego studenckiego uczucia pozostał. Tym bardziej, że dziewczyna była z nim w ciąży. Wtedy sprawa zakończyła się traumatycznym poronieniem, po którym Kamil , prawdę mówiąc, odetchnął z ulgą. Wtedy, także po konflikcie z szefową Magdy (Magdalena Wójcik), Kamil znikł na 13 lat z życia Marszałkówny prosząc, by go nie szukać.

Powrót Kamila do M jak miłość

Niedawno powrócił do „M jak miłość” i spowodował niemałe zamieszanie w życiu dziewczyny, która wierzyła, że czeka ją ślub z Budzińskim i miłe, dostatnie życie. Na pewno nie spodziewa się bomby, jaką spuści na nią dawny kochanek: o tym że jest śmiertelnie chory. Wielbicielom dawnych odcinków M jak miłość przypomni się sytuacja, gdy Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) na chwilę porzuciła Marka (Kacper Kuszewski), by spędzić ostatnie dni w towarzystwie swojej pierwszej miłości, chorego na raka Marcina Polańskiego (Paweł Małaszyński). Kto wie, może w przypadku Madzi i Kamila scenarzyści zeswatają tę parę ponownie?

Co w 1446 odcinku M jak miłość?

Pewne jest to, że w 1446 odcinku „M jak miłość” pojawią się pierwsze komplikacje, które postawią ślub Magdy i Budzyńskiego pod znakiem zapytania. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że brak terminów i odpowiedniej na wesele sali to tylko pretekst, by odtrącić Andrzeja. Prawnik będzie coraz bardziej zazdrosny o pierwszą miłość swej młodszej narzeczonej.

Zobacz: Dramatyczny zwrot akcji w „M jak miłość”. Ukochana bohaterka straci matkę

Zobacz: Aktor z “M jak Miłość” zmarł po długiej walce z okrutną chorobą. Od jego śmierci mija właśnie 12 lat

Zobacz: Śmierć czołowej postaci w “M jak miłość”. Z obsady znika jedna z największych gwiazd ostatnich sezonów


Anna Mucha - na plaży ze śmieciamiAnna Mucha w płaszczu w panterkę

Anna Mucha w płaszczu w panterkę

Anna Mucha w mini na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego

Anna Mucha w mini na pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×