Krystian Wieczorek dla żony odchodzi z „M jak miłość”! Jak zakończy się jego wątek z Magdą?

Krystian Wieczorek, Maria Szafirska

Krystian Wieczorek, Maria Szafirska

Krystian Wieczorek rezygnuje z roli w M jak miłość?! O wszystkim poinformował jeden z dwutygodników. Aktor marzy o tym, żeby mieć więcej czasu dla rodziny i na grę w teatrze. Tylko... co z postacią Andrzeja Budzyńskiego?

Krystian Wieczorek dla większości widzów zawsze pozostanie Andrzejem z M jak miłość. Na jego koncie znajdziemy oczywiście inne role, jak choćby tę w Komisarzu Aleksie, gdzie obok czworonogiego detektywa to właśnie komisarz Piotr Górski gra pierwsze skrzypce.

Teraz coś innego okazało się ważniejsze – i trudno się dziwić. Aktor postanowił wygospodarować czas dla rodziny. Nie da się przecież ukryć, że prawie półtoraroczna córka Aniela i jej piękna mama Maria Szafirska po prostu go potrzebują.

Przez natłok obowiązków Krystian musiał ograniczyć obecność w serialu M jak miłość. Planuje krótką przerwę, a potem powrót do teatru – czytamy w dzisiejszym wydaniu magazynu Show.

Z decyzją aktora trudno będzie pogodzić się fanom, którzy od 11. lat podziwiają go w roli przystojnego prawnika z M jak miłość. Szok przeżyje też Magda (Anna Mucha), która przecież jest na etapie planowania bajkowego ślubu z mężczyzną swojego życia! Teraz ślub stanie pod znakiem zapytania. Tak samo jak ich związek. Co wymyślą producenci M jak miłość? Andrzej wyjedzie? Zachoruje?

Nie na to liczyli widzowie M jak miłość. Andrzej i Magda mieli stworzyć szczęśliwy dom. Chodakowska od dawna marzy przecież tylko o tym, by urodzić narzeczonemu dziecko. Teraz mamy poważne wątpliwości. W związku z rozwojem sytuacji możliwe, że to jednak Kamil Gryc (Marcin Bosak) wygra z Andrzejem o względy Magdy, a prawnik zwyczajnie usunie się w cień.

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1449): Iza w ciąży? Nie planowała tego! Fani są poruszeni

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Kamil i Artur są rodziną! Poznaj sekret serialu M jak miłość


Anna Mucha i Krystian Wieczorek w M jak miłość są parą

Anna Mucha i Krystian Wieczorek w M jak miłość są parą

Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie

Krystian Wieczorek i Weronika Rosati na planie "M jak Miłość"

Krystian Wieczorek z żoną

Krystian Wieczorek z żoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×