Szukaj

Dorota Naruszewicz wraca na szklany ekran! Beata z „Klanu” teraz zagra księżną!

Dorota Naruszewicz jest znana głównie jako Beatka z Klanu, ale to przeszłość! Teraz przed aktorką nowe, zawodowe wyzwania. Wiadomo, że już niedługo zobaczymy ją jako księżną Juliannę Twerską w Koronie królów.
Beata z Klanu, Dorota Naruszewicz

Beata z Klanu, Dorota Naruszewicz

Aktorka, którą większość z Was kojarzy pewnie jako Beatę Borecką z Klanu wraca do pracy! Choć kategorycznie odmawia powrotu do roli zaginionej bohaterki, to teraz przyjęła propozycję od innej produkcji TVP1. Mowa o Koronie królów, historycznym serialu, który skradł serca Polaków.

Dorota Naruszewicz wcieli się w rolę księżnej Julianny Twerskiej. Matka Władysława II Jagiełły żyła w latach 1325-1392 (dokładna data jej śmierci nie jest znana). Matka władcy wychowała także piętnaścioro jego rodzeństwa. Po śmierci męża wstąpiła natomiast do klasztoru i przyjęła imię Marina. Według legend to także ona jest fundatorką najstarszej cerkwi prawosławnej w Wilnie, której niestety dziś już nie ma.

-Pani Dorota zagra wielką księżnę litewską Juliannę Twerską, matkę króla Władysława Jagiełły. Zdjęcia z jej udziałem zaczną się w czerwcu, próby czytane zaś już w maju. A widzowie zobaczą ją po wakacjach – powiedział jeden z pracowników produkcji serialu w rozmowie z Super Expressem.

Dorota Naruszewicz wróci do Klanu?

Czy jest szansa, że praca na planie Korony królów przybliży producentów Klanu do nakłonienia jej, by wróciła jako Beatka? To raczej nie będzie możliwe. Aktorka już lata temu zapewniała, że zamknęła ten rozdział raz na zawsze.

Produkcja bardzo chce, żebym wróciła. Ostatnio dostałam telefon z zapytaniem, czy wrócę, ale to dla mnie zamknięty rozdział i nie zamierzam grać znowu w Klanie – oświadczyła już kilka lat temu w prasie.

Zobacz: To koniec “Ojca Mateusza”?! Arutr Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1451): Artur będzie miał jeszcze jedną córkę! Wzruszający finał serialu


Dorota Naruszewicz bez makijażu

Dorota Naruszewicz bez makijażu

Dorota Naruszewicz - nowa fryzura

Dorota Naruszewicz - nowa fryzura

scena z: Dorota Naruszewicz, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Dorota Naruszewicz, fot. Podlewski/AKPA

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×