Koniec z odcinkami „M jak miłość” online! Ulubiony serial Polaków znika z internetu?

M jak miłość

M jak miłość

„M jak miłość” znika z sieci

Serial „M jak miłość” od 15 lat cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Ostatni odcinek serialu oglądało blisko 7 milionów widzów, a to absolutny rekord! Niestety, jeśli oglądaliście „M jak miłość” w internecie to mamy dla Was złą wiadomość. Do tej pory na stronie vod.tvp.pl można było oglądać „M jak miłość” za darmo po premierze w telewizji, ale od kilku tygodni nowe odcinki nie są dodawane na stronę.

Zobacz: Ostatni odcinek „M jak miłość” bije rekordy oglądalności

Kochani, wielu z was pyta, kiedy w internecie pojawią się najnowsze odcinki. Wiemy, że w tej chwili nie są one dostępne. Odcinki na stronę internetową serialu są dodawane przez TVP, na co nie mamy wpływu. Robimy co w naszej mocy, aby wszystko wróciło do normy. Dla nas WY kochani widzowie jesteście najważniejsi. Pamiętajcie o tym! – czytamy na oficjalnej stronie serialu „M ja miłość”.

Miłośnicy serialu są oburzeni. „eMka” ma swoich fanów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W tym wypadku w grę wchodzi tylko oglądanie odcinków online. Inni narzekają, że pracują w takich godzinach, że oglądanie serialu w telewizji też nie wchodzi w grę.

„Robią bałagan w kraju i w telewizji. Byleby tylko nie ruszyli naszego kochanego M jak Miłość!”

„Powtórki tez o takiej godzinie jest ze jestem s pracy więc nic tylko szczerze mówiąc Brak Słów Ręce Opadają ale rachunek zapłaciłam”

„Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki na stronie serialu ponieważ pracuję do 21 i nie jestem w stanie oglądać w tv”

„Oby szybko wróciły bo jestem do tylu z odcinkami ze względu na pracę i liczę ze w niedługim czasie będę już na równi”

„Niestety mieszam za granica i nie mam dostępu do polskiej telewizji!” – komentują fani.

Przypominamy, że podobny los spotkał „Klan”. Na szczęście po interwencji widzów, odcinki wróciły do internetu. Czy z „M jak miłość” będzie tak samo i wszystkie zaległe odcinki wkrótce pojawią się w sieci? Oby!

Zobacz: Co dalej z „Klanem”? Serial zniknie z anteny? Jest oficjalny komentarz producenta

M jak miłość odcinek 1188, Ewa (Dominika Kluźniak)

M jak miłość odcinek 1188, Ewa (Dominika Kluźniak)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×