Szukaj

Kolejna wpadka w Grze o tron. Jak mogli to przeoczyć? [ZDJĘCIE]

Najpierw papierowy kubek z popularnej sieciówki i współczesne ubrania statystów, a teraz to! Jednemu z głównych bohaterów „Gry o tron” w piątym odcinku ostatniego sezonu odrosła... dłoń!
Gra o tron 8

Gra o tron 8

Tym bohaterem jest Królobójca, czyli Jaime Lannister (Nikolaj Coster-Waldau), brat bliźniak królowej Cersei (Lena Headley). Jaime stracił dłoń w trzecim sezonie Gry o tron, gdy szlachetnie obronił przed gwałtem Brienne z Tarthu (Gwendoline Christie). Od tej chwili ser Jaime nosił złotą protezę, zasłaniającą obrzydliwy kikut.

Dla tego rycerza strata prawej ręki, w której dzierżył miecz była prawdziwą tragedią. Nie był już równie skuteczny na polu walki. Tym bohaterskim czynem jednak zaskarbił sobie dozgonną wdzięczność i miłość rycerki Brienne. Ich uczucie ostatecznie zostało skonsumowane dopiero w ósmym sezonie „Gry o tron”.

Spostrzegawczy fani serialu zauważyli, że na promocyjnych zdjęciach z odcinka piątego serialu HBO, Jaime obejmuje i przytula Cersei… zupełnie zdrową, własną prawą ręką. Na szczęście to przeoczenie zostało usunięte. W samym serialu, w scenie spotkania Cersei z Jaimiem w Czerwonej Twierdzy, rycerz wciąż ma metalową zastępczą dłoń. Nikt jednak nie pokwapił się, by podczas montażu wymazać kubek Starbucksa, widoczny w czwartym odcinku 8. sezonu „Gry o tron” tuż obok Daenerys ( Emilia Clarke).

Fani serialu Gra o tron uznali to za niesmaczne lokowanie produktu i zaczęli naśmiewać się w internecie. Prawdopodobnie „afera kubkowa” wcale nie była przypadkowa, a sieć kawiarni zyskała gigantyczną reklamę. Czy filmowcy unikną kolejnych gaf? Przekonamy się już w w nocy z 19 na 20 maja 2019 roku, kiedy HBO pokaże ostatni odcinek historii walki o Żelazny Tron.

Zobacz: Kubek ze Starbucksa w „Grze o tron”. Rażąca wpadka jest już hitem internetu! Wybraliśmy najlepsze memy!

Zobacz: „Gra o tron” zbyt… seksowna. Trafiła na strony dla dorosłych

Zobacz: Smutna walka gwiazdy „Gry o tron” z ciężką chorbą: „Prosiłam lekarzy, by pozwolili mi umrzeć”


Wpadka w Grze o tron

Wpadka w Grze o tron

Gra o tron. Kubek z kawą ze Starbucksa w serialu

Gra o tron. Kubek z kawą ze Starbucksa w serialu

Gra o tron – memy z kawą

Gra o tron – memy z kawą

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×