Znamy wyniki oglądalności „Klanu”. Jest aż tak źle?

Klan obchodzi 20. urodziny

Klan obchodzi 20. urodziny

Co będzie z „Klanem”?

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, że „Klan” znika z TVP1. Aktorzy nie pojawili się na wiosennej ramówce stacji, a umowy mają podpisane tylko do końca czerwca br. Nie wiadomo, czy serial wróci na ekrany po wakacjach, bo Jacek Kurski zapowiedział drastyczne zmiany. Zdaniem nowego szefa TVP, wspomniana produkcja przynosi milionowe straty i nawet na siebie nie zarabia. Właśnie dlatego po 19 latach emisji „Klan” ma zostać zdjęty z anteny. Dyrektorzy już obmyślają, jaki serial mógłby zastąpić produkcję, którą codziennie śledzi blisko 2,5 miliona widzów! To właśnie „Klan” daje TVP1 pozycję lidera rynku. 

Zobacz: Po „Klanie” przyszła pora na kolejny serial. „M jak miłość” też znika z anteny!?

Średnia widownia odcinków „Klanu” pokazanych w okresie od 31 sierpnia 2015 roku do 2 marca 2016 roku wyniosła 2,47 mln osóbUdział TVP1 w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 20,24 proc. wśród wszystkich widzów oraz 12,40 proc. w grupie komercyjnej 16-49 – czytamy w raporcie portalu wirtualnemedia.pl.

Dalsze losy „Klanu” są więc niepewne. Wiadomo już, że w nowych odcinkach Lubicz zachoruje na białaczkę. Czy w grę wchodzi nawet śmierć głównego bohatera?

Klan

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×