„Klan” znika z anteny? Doktor Lubicz umiera, a aktorzy pracują na planie tylko do końca maja – to prawda?

KONIEC KLANU

Koniec „Klanu”?

Złe wieści dla fanów Klanu”. Po tym jak serialowy ród Lubiczów nie został zaproszony na prezentację wiosennej ramówki TVP, pojawiły się plotki, że telenowela niedługo zniknie z ekranów! Czy to koniec?

Zobacz też:  Agnieszka Kotulanka wróci do „Klanu”? Producenci znaleźli pomysł na powrót uśmierconej bohaterki

Możliwe, że serial, który już od 19 lat przyciąga tłumy przed telewizory wkrótce zniknie z ekranów! „Klan” codziennie ogląda około 2 milionów widzów, ale dalsze losy produkcji nie są pewne.  Mówi się o tym, że aktorzy mają podpisane kontrakty tylko do końca maja, a ich honoraria znacznie zmalały.

 Rozmowy o dalszych losach serialu jeszcze przed nami. Temat jest otwarty – powiedziała rzeczniczka prasowa TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl

Oglądaj:Klan” promuje projekt ”500 złotych na dziecko” [fragment odcinka]

O pracę nie martwi się jednak producent „Klanu”, który nie wie dlaczego akurat teraz pojawiły się pogłoski o tym, że serial ma zniknąć z anteny.

Wszyscy mamy umowy na czas ściśle określony . Co roku są one negocjowane i przedłużane. A nasi aktorzy i członkowie ekipy martwią jak wszyscy Polacy, bo przecież nikt nie ma umów dożywotnich na pracę, bo takie nie istnieją – powiedział Wojciech Niżyński w rozmowie z portalem swiatseriali.pl i dodał, że „Klan” nie jest wyjątkiem, bo przecież każdy serial funkcjonuje na tych samych zasadach.

Już w kwietniu siadamy z szefami TVP do rozmów na temat kolejnego sezonu.Plotki były, są i będą. Ale to chyba dobrze, bo skoro jesteśmy na językach, to znaczy, że „Klan“ niezmiennie od 1997 roku budzi gorące emocje – dodaje producent.

Coś jednak jest na rzeczy. W najnowszych odcinkach „Klanu” okaże się, że doktor Lubicz (Tomasz Stockinger) choruje na białaczkę! Czy Paweł umrze? Śmierć głównego bohatera zapowiada KONIEC KLANU

Tomasz Stockinger

Fot. Akpa

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×