Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Nowy serial TVN! Kinga Preis dostała główną rolę. Wygryzła swoją koleżankę!

Kinga Preis, premiera musicalu "Wszystko gra" (fot. AKPA)

Z jaką gwiazdą rywalizowała?

Kto zagra w serialu Prawie cię nie znam? Obsada

Kinga Preis to jedna z najlepszych aktorek polskiego kina. Teraz gwiazda została wyróżniona po raz kolejny, ponieważ dostała główną rolę w serialu TVN, który nosi nazwę roboczą Prawie cię nie znam. Już na wiosnę będziemy mogli oglądać go na antenie stacji.

Od momentu ogłoszenia nowe produkcji, Kinga i Jolanta Fraszyńska walczyły zacięcie o główną rolę. Reżyser nie mógł długo się zdecydować kto ten pojedynek wygra, więc aktorki nakręciły już nawet dwie pierwsze sceny. Jak się okazało do bohaterki pasowała bardziej Kinga. Jola liczyła na wielki come back, ale niestety okazała się gorsza.

Ostatecznie dyrektor programowy TVN po obejrzeniu nagranego odcinka z dwoma różnymi obsadami stwierdził, że Kinga lepiej pasuje do roli ponad 40-letniej rozwódki, która ma problemy z nastoletnim synem. Kinga często gra wyraziste bohaterki zarówno w filmach i serialach, a Jola dawno nie wcielała się w pierwszoplanową i do tego wielowymiarową postać. Myślała, że to będzie jej wielki powrót  – zdradza Faktowi osoba z produkcji

Gratulujemy! Czekamy na serial Prawie cię nie znam.

Zobacz także: Kinga Preis przeżyła chwile grozy w związku ze swoim synem: „Wrócił poobijany, z ranami ciętymi, kłutymi i szarpanymi na całym ciele”

Kinga Preis Festiwal w Gdyni 2016

Kinga Preis dostała główną rolę w serialu TVNOglądasz seriale?

×