Katerina Kowalczuk wcale nie miała być aktorką! Gwiazda „Zniewolonej” zdradziła, na jaki zawód namawiali ją bliscy

Katerina Kowalczuk

Katerina Kowalczuk

Trochę niespodziewanie dla samej siebie, 26-letnia rosyjska aktorka Katerina Kowalczuk stała się gwiazdą na Ukrainie i w Polsce. Poznaj jej historię.

Gwiazda, która podbiła serca Polaków rolą ślicznej i mądrej Katii ze Zniewolonej – Katerina Kowalczuk kilka dni temu pojawiła się w Polsce. To właśnie wtedy spotkała się z dziennikarzami, którym udzielała wywiadów. W jednej z wypowiedzi przyznała, że jest szczęśliwa, że przyleciała do naszego kraju.

 

Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem tu znana, a nawet bardzo znana. Jestem szczęśliwa z tego powodu, tym bardziej że nigdy wcześniej nie byłam w Polsce, a czuję się tu tak mile widziana powiedziała Kowalczuk.

Zobacz: Gwiazdy „Zniewolonej” zapraszają na ostatni odcinek. To wideo nagrali specjalnie dla polskich fanów!

Katerina Kowalczuk mogła nie zostać aktorką?

Podczas spotkanie z dziennikarzami aktorka przyznała się do tego, że gdy była nastolatką, planowała zostać dziennikarką.

Za taka opcją był mój tata. Stwierdził, że jedna aktorka w rodzinie wystarczy – bo moja o 15 lat starsza siostra też wykonuje ten zawód. Spełniłam jego prośbę i poszłam na studia dziennikarskie. Wytrzymałam tam 20 dni i już wiedziałam, że to nie dla mnie – opowiada Katerina.

Gwiazda Zniewolonej zapewnia, że teraz jej wielkim życiowym celem jest praca w Hollywood. Już poczyniła pierwsze kroki by spełnić swój amerykański sen: może pracować w Stanach, świetnie mówi po angielsku, ma w Hollywood agenta i jest już po zdjęciach do krótkometrażowego filmu science fiction Roy i ma nadzieję, że sukces Zniewolonej nie pozostanie bez echa także za oceanem.

Zobacz: Finał “Zniewolonej” to zapowiedź kolejnego sezonu? Fani wierzą, że powstanie kolejna część serialu

Katerina Kowalczuk czy sukces ją zmienił?

Jak podkreśla, sukces nie przewrócił jej w głowie, jest zwyczajną dziewczyną z Sankt Petersburga, która co prawda teraz, że względu na pracę mieszka to tu, to tam, ale żyje zwyczajnie. Uwielbia podróżować, ale też kocha książki, muzykę rockową i klasykę. Bardzo lubi też relaksować się w samotności. No i jest fanką seriali – bardzo chętnie zerka na najnowsze produkcje na Netflxie. Ponieważ w Polsce była pierwszy raz, bardzo zależało jej, żeby nie tylko spotkać się z fanami, ale i zobaczyć piękną warszawską Starówkę. Ostatniego dnia swego pobytu przyznała, że Polacy są bardzo gościnni, a Polska bardzo piękna i smaczna.

Katerina przyleciała do naszego kraju nie w towarzystwie kolegów z planu, a przystojnego rosyjskiego fotografa gwiazd Michaiła Szapowałowa, który jest, jak donoszą rosyjskie media, jej chłopakiem.

Zobacz: Katerina Kowalczuk zdradziła kulisy pracy na planie serialu “Zniewolona”. Takie warunki ciężko sobie wyobrazić!


Zniewolona, ostatni odcinek

Zniewolona, ostatni odcinek

Zniewolona. Katerina Kowalczuk została zakopana żywcem na planie serialu

Zniewolona. Katerina Kowalczuk została zakopana żywcem na planie serialu

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu

Katerina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×