Kontuzjowana Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady hitowego serialu i zmieniła się w seksbombę! W czym ją zobaczymy?

Katarzyna Skrzynecka, serial

Katarzyna Skrzynecka, serial

Katarzyna Skrzynecka, czyli jurorka programu Twoja twarz brzmi znajomo, ma nową pracę. Aktorka dostała rolę piosenkarki w serialu W rytmie serca. I choć ma złamaną rękę, już stawiła się na planie, gdzie gra temperamentnego rudzielca.

Katarzyna Skrzynecka mimo ostatniej kontuzji spełnia swoje zawodowe obowiązki. Gra w teatrze i przyjęła właśnie nową rolę w serialu. A co stało jej się w rękę? Aktorka ją złamała. Lecz humor jej dopisuje! Wpis aktorki na Instagramie dowodzi, że mimo tego nieszczęśliwego wypadku nie traci optymizmu:

W trasie teatralnej z Ekipą Teatru Capitol KIEDY KOTA NIE MA dziś zagramy w Lubinie i tylko jeden szczegół nie pasuje do obrazka. Oj, cholernie mi nie pasuje shit happens. Nie w takich tarapatach się grywało – napisała na Instagramie , wyjaśniając, że nie zamierza rezygnować z pracy mimo upału i bólu.

Aktorka, którą ostatnio dość rzadko można było podziwiać w serialach i filmach, dostała bardzo wyrazistą rolę w nowym sezonie W rytmie serca:

Marianna. Sławna, elegancka, autorytatywna i bezlitosna. I…rudowłosa ?￰ Coming soon. Charakteryzatorka Joanna Skiba & Marcin Rodak wyostrzyli wizerunek i dorudzili. LUBIĘ takie zadania postaciowe, choć bezlitosny upał na planie dziś nie ułatwia nam pracy – czytamy na profilu Kasi.

Na pewno zrobi wszystko, by postać ta jak najdłużej zagościła w serialu. Może jej postać skradnie nawet serce któregoś z bohaterów? Może wpadnie w oko przystojnemu chirurgowi Robertowi (Piotr Polk)? Ciekawe też, czy nowy look spodoba się fanom Katarzyny Skrzyneckiej. Sami zobaczcie!

Piąty sezon W rytmie serca zobaczymy już we wrześniu w Polsacie!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka miała groźny wypadek! Gwiazda doznała poważnego złamania! Pokazała zdjęcie w gipsie

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!


Katarzyna Skrzynecka na planie

Katarzyna Skrzynecka na planie "W rytmie serca"

Katarzyna Skrzynecka ma połamaną rękę

Katarzyna Skrzynecka ma połamaną rękę

Katarzyna Skrzynecka zaliczyła zabawną wpadkę w Olsztynie

Katarzyna Skrzynecka zaliczyła zabawną wpadkę w Olsztynie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×