Filip Bobek zrobił sobie okrutny żart ze zwolnionej z TVP Barbary Kurdej-Szatan! Gwiazda prawie wpadła w szał! Jest wideo z ukrycia!

Kurdej-Szatan, Bobek, auto

Kurdej-Szatan, Bobek, auto

Bebara Kurdej-Szatan i Filip Bobek pracują razem na planie serialu W rytmie serca. Aktor postanowił, wykorzystać fakt, że koleżanka przyjechała do pracy swoim pięknym samochodem. Żart gwiazdora nie przypadł do gustu byłej prezenterce TVP.

Praca na planie serialu to poważne zadanie. No chyba, że jest przerwa i czas na to, by podowcipkować z kolegów i koleżanek. Filip Bobek wkręcił Barbarę Kurdej-Szatan. Jej mina jest dosłownie bezcenna!

Aktorka jeździ pięknym, niebieskim Jaguarem, którego wielu może jej pozazdrościć. Duży, rodzinny samochód to oczko w jej głowie. Nic więc dziwnego, że gdy zobaczyła na nim wielką rysę stanęła jak wryta. Na pierwszy rzut oka była pewna, że ktoś zniszczył jej samochód i zwiał. W rzeczywistości to jej serialowy kolega nalepił „rysę” na lakier.

Minęła chwila, zanim Barbara Kurdej-Szatan zorientowała się, że padła ofiarą żartu. Rysę wskazał jej siedzący w zaparkowanej nieopodal taksówce. Aktorka minę miała nietęgą! Myślami pewnie była już u lakiernika i szukała sprawcy zdarzenia. Tymczasem rozbawiony Filip Bobek siedział w samochodzie obok i śmiał się nagrywając Instastories:

Kochani, zaczynamy akcję. Baśka się dowie właśnie, że ma porysowane auto. Nie mogę. Jak ona się dowie, że to ja to mnie zabije. Cicho,żeby mnie nie zobaczyła – mówi Filip Bobek w najnowszym nagraniu i wybucha śmiechem, gdy serialowa Maria orientuje się, że to tylko prank!

Zobaczcie jak bardzo Basi (nie) było do śmiechu…

Zobacz: Filip Bobek wraca do „Na dobre i na złe”! Już wiadomo, co czeka jego bohatera!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019: Dziecko Niny i Leszka będzie chore. To dlatego Krajewski odejdzie od Asi?

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan będzie czarnym koniem w nowym „Tańcu z gwiazdami”?! Aktorka wyjawiła wszystko jak na spowiedzi [WIDEO]


Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan
Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×