Weronika Rosati przygotowuje się do ślubu?

Weronika Rosati, fot: AKPA

Weronika Rosati w serialu „Powiedz TAK!”

Weronika Rosati robi karierę za granicą. Producenci z USA doceniają naszą gwiazdę, ale to nie znaczy, że w rodzimych produkcjach Weronika już nie bierze udziału. Aktorka pojawi się w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK”. Czy zgodziła się na udział w krótkometrażowej komedii romantycznej, bo chce teraz spędzać więcej czasu w kraju?

Zobacz: Weronika Rosati w amerykańskim serialu „Supernatural”

Staram się wybierać rolę pod kątem scenariusza, w dużej mierze ludzi, z którymi będę pracować oraz historii. Nie podejmuję decyzji w oparciu o miejsce. Niemal 90 proc. swojego życia spędzam na planach filmowych i ważniejsze jest dla mnie, z kim będę pracować, jaka jest atmosfera na planie. Zabiegałam o to, żeby teraz dużo grać, starałam się o role, dużo chodziłam na castingi – powiedziała Weronika Rosati w rozmowie z wp.pl i dodała, że mimo nawału obowiązków bardzo ceni sobie czas, który może spędzić w gronie najbliższych.

Oglądaj: ZWIASTUN nowego serialu „Powiedz TAK!”

A jeśli chodzi o najbliższych… Na ekranie w „Powiedz TAK” Weronika Rosati będzie zakochana w pewnym przystojniaku, za którego zdecyduje się wyjść.

Gram dziewczynę przygotowującą się do ślubu. Ślubu faktycznie w życiu nie brałam, ale byłam zaręczona, więc to już dobry początek – zdradziła aktorka.

„Powiedz TAK!” odcinek 1 już we wtorek (1.03.2016) o godzinie 21.30 w Polsacie

Weronika Rosati na konferencji serialu

Weronika Rosati na konferencji serialu „Powiedz tak”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×