Tylko u nas! Paweł Domagała nagrał romantyczną piosenkę! Wiedzieliście, że aktor „Planety Singli” i „Drugiej szansy” śpiewa?

Paweł Domagała nagrał piosenkę

Paweł Domagała to jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych aktorów ostatnich lat. Artysta dał się poznać szerszej publiczności w filmie Wkręceni, gdzie zagrał u boku Piotra Adamczyka i Bartosza Opanii. Od tamtej pory widzowie nie wyobrażają sobie dobrej komedii bez jego udziału. Tym sposobem Paweł pojawił się także w drugiej części kinowego hitu, filmie 7 rzeczy, Planeta Singli, Dzień Dobry Kocham Cię i serialach O mnie się nie martw, Powiedz tak i Druga szansa.

Niewiele osób jednak wie, że drugą pasją aktora jest muzyka. Kilka dni temu do sieci trafił teledysk Pawła do jego autorskiego utworu Jestem tego wart. Jest to singiel promujący debiutancką płytę aktora.

Zobacz: Tylko u nas! Byliśmy na planie „Drugiej szansy!” Tak powstaje najlepszy serial tego seoznu

Paweł zdradził w rozmowie z JastrzabPost, że już we wrześniu krążek ujrzy światło dzienne, a jego promocja będzie bardzo nietypowa. Artysta planuje darmowe koncert w różnych nieoczywistych miejscach.

Pod koniec września wydajemy album z Łukaszem Borowieckim, wtedy też rozpocznie się moja trasa koncertowa. Album będzie do nabycia na płytach winylowych oraz na mojej stronie internetowej w ramach akcji „2 plus”. Będzie można ją nabyć od dwóch złotych wzwyż. Trasa odbędzie się w miejscach kameralnych, takich jak mniejsze kluby, knajpy. Z myślą o fanach zorganizujemy też darmowe koncerty plenerowe np na przystankach autobusowych, w metrze i tramwaju. Na pewno będzie ciekawie! – skomentował

Wygląda na to, że fanów Pawła czeka cała masa niespodzianek. My już nie możemy się doczekać premiery jego płyty!

Tymczasem zobaczcie aktorka w nieznanej dotąd nostalgicznej wersji i posłuchajcie jego singla Jestem tego wart! W teledysku wystąpili Agata Kulesza i Krzysztof Stelmaszyk.

Paweł Domagała nagrał piosenkę

Paweł Domagała nagrał piosenkę „Jestem tego wart”

Paweł Domagała i Agnieszka Więdłocha w 'Planecie Singli

Paweł Domagała i Agnieszka Więdłocha w 'Planecie Singli”

Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Katarzyna Herman, Magdalena Boczarska, Bartłomiej Świderski oraz Paweł Domagała wspierają Szlachetną Paczkę

Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Katarzyna Herman, Magdalena Boczarska, Bartłomiej Świderski oraz Paweł Domagała wspierają Szlachetną Paczkę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×