Co będzie z „M jak miłość”, „Drugą szansą”, „Klanem”? Wiemy, jakie seriale trafią na antenę jesienią 2016

Druga szansa, Ranczo, Klan, M jak miłość

Druga szansa, Ranczo, Klan, M jak miłość

Jakie seriale zostaną wyemitowane jesienią 2016?

Wiemy już, które seriale zostają w telewizji, a które znikną z anteny po wakacjach 2016. Wielkie zmiany zapowiada TVP1, TVN zamierza kontynuować swoją hitową produkcję. Sprawdź! 

„M jak miłość”

Fani „eMki” mogą być spokojni. Oficjalnie wiadomo już, że Telewizja Polska zamówiła nowe odcinki serialu o Mostowiakach. Niestety póki co jest mowa jedynie o emisji do końca roku kalendarzowego. „M jak miłość” wróci po wakacyjnej przerwie we wrześniu 2016, ale co potem? 2017 rok stoi pod znakiem zapytania.

Czytaj: M jak miłość” zniknie z telewizji? Jacek Kurski zabrał głos w sprawie ulubionego serialu Polaków

„Ranczo”

Na 10 sezon „Rancza” fani czekali bardzo długo, ale już we wrześniu premierowe odcinki o losach mieszkańców Wilkowyj trafią na antenę TVP1. Jest też zła wiadomość – to będzie już ostatni sezon serialu!

Zobacz: Ksiądz z „Rancza” bierze ślub i czeka na narodziny pierwszego dziecka! 

„Morowe panny”

To jeszcze nic pewnego, ale plotkuje się, że TVP1 już we wrześniu przyciągnie przed odbiorniki miliony fanów „Czasu honoru”. Ich nowa propozycja to „Morowe panny” – serial  o losach kobiet żyjących pod niemiecką okupacją podczas II wojny światowej.

Zobacz: TVP szykuje nowy serial. Będzie to żeńska wersja „Czasu honoru”

„Ojciec Mateusz”

Tu możemy być całkowicie spokojni. Mamy pewność, że powstaną jeszcze dwa sezony serialu o księdzu detektywie. – Kupiliśmy prawa na kolejne dwa sezony i zostajemy w naszej stacji. Tam, gdzie jest nasza widownia – informuje producent serialu, Krzysztof Grabowski.

Zobacz też: Będzie wielki powrót Artura Żmijewskiego i Małgorzaty Foremniak do ”Na dobre i na złe”? Sprawdziliśmy. Mamy komentarze agentów gwiazd i producentów serialu

„Druga Szansa”

To już pewne, że powstanie 2 sezon serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli Moniki Boreckiej. -Możemy oficjalnie ogłosić, że będzie drugi sezon serialu Druga szansa TVN! – potwierdzają producenci „Drugiej szansy”. To przełom, bo do tej pory seriale emitowane w TVN raz w tygodniu okazywały się porażką. „Aż po sufit”, „Mąż czy nie mąż”, „Nie rób scen” i „Sama słodycz” nie doczekały się kontynuacji. Z „Drugą szansą” na szczęście będzie inaczej!

Oglądaj: Byliśmy na planie „Drugiej szansy”! Zobaczcie, jak powstaje najlepszy polski serial tego sezonu [WIDEO]

„Klan”

To jedyny serial, którego losy nie są nam jeszcze znane. Wiadomo tylko, że Telewizja Polska wykupiła odcinki do końca czerwca. Czy „Klan” wróci po wakacjach 2016? Decyzja ma zapaść pod koniec kwietnia.

Przeczytaj: Agnieszka Kaczorowska drży o losy „Klanu”. Już zaczęła szukać pracy u konkurencji

Klan i M jak miłość - aktorzy o serialach

Klan i M jak miłość – aktorzy o serialach


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×