Aleksandra Hamkało i Piotr Głowacki zamieszkają razem?

Aleksandra Hamkało, Piotr Głowacki, fot: AKPA

Aleksandra Hamkało, Piotr Głowacki, fot: AKPA

Co się wydarzy w nowych odcinkach „Na dobre i na złe”?

W „Na dobre i na złe” Julka (Aleksandra Hamkało) przypadkiem dowiedziała się, że jest w ciąży. Niedługo później w Leśnej Górze pojawił się Artur Bart (Piotr Głowacki) – światowej sławy neurochirurg, dawny kochanek Burskiej i jak się wkrótce okaże ojciec jej dziecka.

Zobacz: Dziecko Aleksandry Hamkało zagra w „Na dobre i na złe”? Jest komentarz ciężarnej aktorki

Do tej pory Julka utrzymywała w tajemnicy swoją ciążę, ale sekret szybko wyjdzie na jaw. W 635 odcinku „Na dobre i na złe” jej ojciec (Sławomir Orzechowski) zjawi się w szpitalu z wyprawką dla wnuka i Bart o wszystkim się dowie. Artur będzie zachwycony i oczywiście będzie nalegał, żeby Burska urodziła to dziecko. Przypominamy, że lekarka się waha, bo może przekazać potomkowi geny odpowiedzialne za chorobę Alzheimera.

W 636 odcinku „Na dobre i na złe” Artur zacznie namawiać Julkę, żeby wybiła sobie z głowy aborcję. Dodatkowo zaproponuje jej, żeby się do niego wprowadziła. Neurochirurg, który dostał etat w Leśnej Górze zamierza zająć się swoją byłą dziewczyną i ich dzieckiem, które wkrótce przyjdzie na świat. Czy Burska przyjmie jego propozycję? Niedługo Aleksandra Hamkało i Piotr Głowacki zamieszkają razem na ekranie TVP2.

”Na dobre i na złe” odcinek 636  już w środę 4.05.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Na dobre i na złe odcinek 631, Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)

Na dobre i na złe odcinek 631, Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×