Szukaj

“Dziewczyny ze Lwowa” powracają. Co wydarzy się w życiu przyjaciółek? [UWAGA spoiler]

Już 13 września, po rocznej przerwie, widzowie TVP 1 zobaczą nowe odcinki serialu Dziewczyny ze Lwowa. Ukraińskie dziewczęta znów będą musiały wyplątywać się z różnych niesamowitych tarapatów.
"Dziewczyny ze Lwowa" powracają. Co wydarzy się w życiu przyjaciółek?

W czwartym sezonie serialu Dziewczyny ze Lwowa na pewno powróci Polina (Magdalena Wróbel). Dziewczyna będzie znów musiała użerać się z byłym mężem Wiktorem (Wojciech brzeziński). Prawdopodobnie będzie chciał do niej wrócić! Z tego natomiast nie będzie zadowolony Arek (Marcin Piętowski) z którym Polina się związała. Ukrainka będzie chciała też, żeby jej syn, dotychczas mieszkający z ojcem, przyjechał do niej do Polski.

Zobacz: Śmiertelna epidemia w Leśnej Górze! Wiktoria z “Na dobre i na złe” zachoruje. Tak pożegna się z serialem?

W serialu pojawi się ponownie postać Hanki, ale zagra ją Paulina Chapko, a nie Agnieszka Sienkiewicz przebywająca obecnie na urlopie macierzyńskim. Hanka Dalecka była przyjaciółką Matyldy (Monika Jaroszyńska) i narzeczoną gangstera “Komandosa” (Rafał Kacprzak).

W 4. sezonie duże zmiany czekają też Swietę (Anna Maria Buczek) i Piotra (Krzysztof Stelmaszyk). Okaże się, że kobieta jest w ciąży! Mecenas będzie zachwycony faktem, że niebawem zostanie tatą ślicznego malucha. Z tej wielkiej radości zorganizuje nawet imprezę oświadczynową, na której para postanowi przekazać radosną nowinę dzieciom. Tylko czy ich latorośle przyjmą nowinę z tym samym entuzjazmem co Swieta i Piotr?

Zobacz: Gwiazda “Zniewolonej” w Polsce! Katerina Kowalczuk własnie wylądowała w Warszawie. Na lotnisku witał ją tłum fanów!

Czy przyjaźń Lwowianek przetrwa te wszystkie zawirowania? Czy także Olyia (Katarzyna Ucherska) i Uliana (Anna Gorajska) znajdą szczęście na polskiej ziemi? Scenarzyści wymyślili dla wszystkich bohaterek wiele zwrotów akcji, ale wszystkie wejdą w konflikt z prawem. Z tego powodu do obsady serialu dołączy Michał Mikołajczak. Aktor po raz kolejny zagra młodego adwokata. Tym razem będzie próbował poderwać jedną z dziewczyn. Reżyserem czwartego sezonu Dziewczyn ze Lwowa jest serialowy spec Wojciech Adamczyk, który pracował nad kultowym już Ranczem. Od tego sezonu serial Dziewczyny ze Lwowa będzie pokazywany w piątkowe wieczory o godz. 20.35. Premiera już 13 września! 

Zobacz: Znamy datę premiery finałowego odcinka serialu “Zniewolona”2. Wiemy też, jak potoczą się losy Kateriny. UWAGA SPOILER!


Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze LwowaDziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Dziewczyny ze Lwowa

Oglądałeś serial “Dziewczyny ze Lwowa”?

×