Prace na planie „Przyjaciółek” zakończone. Będzie 8 sezon?

Anita Sokołowska i Małgorzata Socha na planie serialu "Przyjaciółki"7

Czy będzie 8 sezon „Przyjaciółek”?

„Przyjaciółki” to serial, który od kilku lat cieszy się popularnością. Produkcję telewizji Polsat co tydzień ogląda średnio 2 miliony widzów. Stacja wyemitowała już 85 odcinków, a prace na planie 7 sezonu dobiegły końca. O wszystkim na swoim Facebooku poinformowała Anita Sokołowska. Aktorka martwi się, że to już koniec serialu.

Zobacz: Najpopularniejsze polskie seriale. Znamy wyniki oglądalności! „M jak miłość”, „Bodo”, czy „Przyjaciółki”?

Co będzie dalej z Ingą (Małgorzata Socha), Zuzą (Anita Sokołowska), Patrycją (Joanna Liszowska) i Anką (Magdalena Stużyńska)? Czy aktorki jeszcze spotkają się w takim samym składzie? Nie ma jeszcze oficjalnej decyzji dyrektorów programowych ani producentów „Przyjaciółek”. Powstanie kolejnej transzy byłoby cudowną informacją dla szerokiego grona fanów.

„Nie! Ja nie przeżyje jeżeli nie będzie moich ulubionych Przyjaciółek na antenie! Moim zdaniem świat w tym serialu jest o niebo lepszy niż ten realny.”

„Ja pierniczę to jest jakaś farsa !! Nie zdąży się człowiek nacieszyć serialem a już się kończy.”

„Nie no błagam nie mówcie mi ze znowu przerwa będzie z serialem.”

„Musi być kolejna seria, następna i następna!!!! Najlepszy i jedyny serial, który oglądam.” – piszą zmartwieni internauci.

Zobacz także: Dramatyczne chwile w życiu Małgorzaty Sochy. Aktorka martwi się o zdrowie swojego ojca: „Z żalem patrzę jak zmaga się z chorobą”

Przyjaciółki, Inga, Zuza, Anka, Patrycja

Przyjaciółki, Inga, Zuza, Anka, Patrycja


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×