Bolesne rozstanie w „Przyjaciółkach”. Janek rzuci niewierną Zuzę? Jedno zdjęcie wszystko zdradziło!

Przyjaciółki - Zuza i Janek

Przyjaciółki - Zuza i Janek

Jeśli śledzicie Przyjaciółki od początku to doskonale wiecie, jak trudno było usidlić Zuzę (Anita Sokołowska). Przebojowa i samowystarczalna pani dyrektor wreszcie założyła rodzinę! Jej szczęście nie potrwa jednak długo.

Zuza z Przyjaciółek długo szukała swojego miejsca na ziemi. Ba, była nawet przekonana, że lepsze jest życie w pojedynkę! Miewała przelotne romanse, ale raczej należała do zatwardziałych singielek. W końcu coś się zmieniło. Zuza zakochała się w Janku (Marek Bukowski), przyjęła jego oświadczyny, urodziła mu syna i wzięła z nim ślub. Miało być jak w bajce, ale producenci serialu jak zwykle musieli wszystko zepsuć.

Zobacz: Przyjaciółki. Zuza rzuci pracę w banku! Co dalej? Bohaterka Anity Sokołowskiej zmieni się nie do poznania!

W 12. sezonie Przyjaciółek Zuza i Janek wzięli romantyczny ślub w ogrodzie. To była szalenie wzruszająca chwila. Markiewicz z wyrokiem śmierci ledwo dotarła na ceremonię. Pan młody zniósł ją z sypialni na piętrze i w gronie najbliższej rodziny przysięgał jej nieskończoną miłość. Potem jednak wszystko zaczęło się sypać. Zuza wyjechała do USA na eksperymentalną terapię leczącą nowotwór piersi. W tym czasie Janek zdradził ją ze swoją wspólniczką (w tej roli Tamara Arciuch).

Markiewicz nie była lepsza. W chwili uniesienia – już po powrocie z terapii – wskoczyła do łóżka swojemu lekarzowi (Łukasz Konopka). Janek dowiedział się o zdradzie i był gotów ją zostawić. Zapomniał chyba o tym, że sam nie był święty… Ostatecznie zakochani pogodzili się. Ale co czeka ich w premierowych odcinkach serialu Przyjaciółki?

Zobacz: Tajemnica 14. sezonu “Przyjaciółek” rozwiązana. Paweł przeżyje, ale Anka nie będzie miała z nim łatwego życia!

Janek zostawi Zuzę?

W 14. sezonie Przyjaciółek Zuza i Janek znów będą próbowali naprawić swoje małżeństwo. Problem tylko w tym, że przeszkodzi im Igor (Stefan Pawłowski). Młodszy brat Janka pojawi się w jego domu bez zapowiedzi. Szybko zorientujecie się, że lekkoduch nie ma z bratem dobrych relacji. Za to Zuza stanie w obronie muzyka. Kto wie, może nawet się w nim zakocha? W końcu to bardzo przystojny mężczyzna! I w dodatku zupełnie inny niż poważny i wiecznie oficjalny Janek…

O tym jak potoczą się losy bohaterów dowiemy się jesienią w Polsacie. Jednak jedno zdjęcie, które trafiło właśnie na oficjalny profil produkcji wywołało nie lada zamieszanie. Fani twierdzą bowiem, że wygląda, jakby Zuza i Janek właśnie ze sobą zrywali! Inni natomiast piszą, że to wygląda na randkę… Zdania są podzielone, ale jedno jest pewne – producenci zadbali o to, żebyśmy nie nudzili się przed telewizorami!

Zobacz: Tajemniczy ślub w serialu “Przyjaciółki”. Która z bohaterek stanie na ślubnym kobiercu? My już wiemy!

View this post on Instagram

Udanego weekendu! #przyjaciółki #serial #serialepolsatu #anitasokołowska #marekbukowski #14sezon #polsat

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on


Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

Przyjaciółki 14 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska)

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Igor (Stefan Pawłowski)

Przyjaciółki, Zuza (Anita Sokołowska), Igor (Stefan Pawłowski)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×