Dramat w „Barwach szczęścia”. Marek Pyrka w depresji po śmierci żony [WIDEO]

Barwy szczęścia odcinek 1429, Marek (Marcin Perchuć)

Barwy szczęścia odcinek 1429, Marek (Marcin Perchuć)

Barwy szczęścia odcinek 1432, co się wydarzy?

Życie Złotego (Marcin Perchuć) legnie w gruzach. W 1432 odcinku serialu Barwy szczęścia” odbędzie się pogrzeb Marii (Izabela Kuna).

Podczas podróży do rodziców, Marek i Marysia mieli ciężki wypadek samochodowy. To dramat, bo jechali z cudowną wiadomością – Pyrka była w ciąży!
Marek stracił panowanie nad pojazdem, ale sam z wypadku wyszedł bez szwanku. Maria nie miała tyle szczęścia. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala i lekarzom nie udało się jej uratować. Złotego jeszcze długo będą dręczyć wyrzuty sumienia. Mężczyzna popadnie w głęboką depresję i będzie potrzebował pomocy specjalistów – zostanie zamknięty w psychiatryku.

Zobacz: Tragiczna śmieć w „Barwach szczęścia”. Izabela Kuna na zawsze żegna się z rolą w serialu TVP2

W „Barwach szczęścia” Marek nie weźmie udziału w pogrzebie żony. W 1432 odcinku Złoty zostanie wypuszczony ze szpitala psychiatrycznego, żeby odwiedzić jej grób. Emocje znów wezmą górę, i Marek nie będzie mógł powstrzymać płaczu. Wyrzuty sumienia i dramatyczne wspomnienia powrócą do niego jak bumerang i uderzą ze znacznie większą siłą. Na domiar złego, wdowca czekają konsekwencję prawne za spowodowanie wypadku z ofiarą śmiertelną. Czy śmierć ukochanej i ich nienarodzonego dziecka nie jest dla niego wystarczającą karą?

Barwy szczęścia” odcinek 1432 już w poniedziałek 11.04.2016 o godzinie 20.05 w TVP2

Śmierć Marii Pyrki w Barwach szczęściaŚmierć Marii Pyrki w Barwach szczęścia

Śmierć Marii Pyrki w Barwach szczęścia

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×