Szukaj

Barwy szczęścia (odc. 2077) Wojna o Renatę. Ludwik wrobi Norberta w kradzież?

Jak najlepiej pozbyć się intruza z domu? Skompromitować go! Taką strategię przyjmie zazdrosny Ludwik (Marek Lewandowski). Nie w smak awanse Norberta (Adam Kamień), zabiegającego o jego żonę (Ewa Serwa). Ludwik postanowi w końcu pozbyć się przyjaciela żony z domu. Zastawi na niego wyrafinowaną pułapkę.
Barwy szczęścia - Renata i Ludwik

Barwy szczęścia - Renata i Ludwik

W Barwach szczęścia Ludwik jest bardzo zazdrosny o Norberta.

– Wydaje ci się, że młodszy facet odejmie ci lat, ale jesteś żałosna… wykrzyczy żonie w 2077. odcinku Barw szczęścia.

To jednak nie wzruszy Reginy w końcu Ludwik zarzuci Norbertowi, że chodzi mu tylko o to, by żyć na koszt kobiety, która przyjęła byłego więźnia pod swój dach i otoczyła go opieką.

– Wiem od Stefana, że jest kryminalistą i to mi wystarczy! Jak możesz być taka lekkomyślna, żeby jakiegoś bandytę wprowadzać do naszego domu?! – zdenerwuje się zazdrosny do szaleństwa Ludwik. A już kilka godzin później oświadczy osłupiałej małżonce, że zginął mu cenny złoty zegarek. I że złodziejem na pewno jest Norbert. Jednak niewinny mężczyzna zacznie się bronić: – Ja nic nie wziąłem, przysięgam… Nawet nie wiem jak on wyglądał – wyszepcze przerażony oskarżeniem.

Wszystko jasne

Jednak domyślna żona dojdzie do tego, kto naprawdę jest złodziejem zegarka. Nieco wcześniej Ludwik, kręcący się z mopem, podrzucił cenny czasomierz do pokoju Norberta. Regina będzie tym odkryciem zbulwersowana. Uspokoi przerażonego oskarżeniami byłego więźnia i zaatakuje własnego, zazdrosnego do przesady małżonka. ­ Jak możesz się tak zachowywać, przynosisz mi wstyd -wykrzyczy zdębiałemu mężowi. Czy jednak te słowa dadzą do myślenia zazdrosnemu Ludwikowi?

Oby, inaczej ziści się czarny scenariusz: Renata zostaw męża zdolnego do robienia takich świństw niewinnym ludziom. A może okaże się, że Ludwik ma nieco racji i Norbert rzeczywiście chce wykorzystać dobre serce Renaty? O tym jednak przekonamy się dopiero po wakacjach w nowych odcinkach Barw szczęścia.

Zobacz: Barwy szczęścia (odc. 2076): Julita ofiarą chorej psychicznie matki! Na co choruje Urszula?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1447): Asia dla Leszka zapomni o Tomku?

Zobacz: Kolejna wpadka w Grze o tron. Jak mogli TO przeoczyć? [ZDJĘCIE]


Barwy szczęścia - Ludwik

Barwy szczęścia - Ludwik

Barwy szczęścia - Regina

Barwy szczęścia - Regina

Barwy szczęścia - Ludwik i Stefan

Barwy szczęścia - Ludwik i Stefan

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×