Barwy szczęścia: kara śmierci, porażka piłkarza-homoseksualisty i powrót dawnych kochanków [ZDJĘCIA]

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446

Co się wydarzy w „Barwach szczęścia”? Opis odcinków 1442-1446

W „Barwach szczęścia” Hubert (Marek Molak) martwi się o Iwonę (Izabela Zwierzyńska), która znów zaczęła spotykać się ze Świderskim (Sambor Czarnota). Adrian nieoczekiwanie proponuje Pyrce, by znów się do niego wprowadziła. Tymczasem Paweł (Mateusz Rzeźniczak) wszelkimi sposobami próbuje zbliżyć się do młodej pani doktor i zdobyć jej numer telefonu od pielęgniarek. Wkrótce ktoś zaczyna nękać Pyrkę głuchymi telefonami.

Zobacz: Radosław Majdan broni piłkarzy-homoseksualistów w „Barwach szczęścia” [WIDEO]

Z wizytą do córek wpada Bogdan (Kazimierz Wysota). Narzeka na Małgorzatę (Adrianna Bierdrzyńska), która domaga się przyspieszenia rozliczeń za działkę i dom. Gdy dowiaduje się o związku byłej żony z wróżem (Andrzej Niemirski), jest w szoku! Wkrótce w „Feel Good” dochodzi do spotkania Bogdana i Modesta. Wyprowadzony z równowagi Zwoleński zarzuca wróżowi, że jest naciągaczem.

Sandra (Paulina Komenda), biologiczna matka Mai, nie składa broni i zamierza walczyć o córkę sądzie. Pierwszym krokiem jest sprawa o ustalenie macierzyństwa. Sabina (Barbara Kurzaj) martwi się, że stracą małą, co znów może odbić się na zdrowiu Andrzeja (Bartłomiej Nowosielski). Czy Tomalowie mają szansę na wygranie sądowej batalii z biologiczną matką dziecka.

Czytaj: Marieta Żukowska pokazała urocze zdjęcie z córeczką 

Pozytywne reakcje na coming out Darka (Andrzej Niemyt) napawają go nadzieją na to, że wszyscy szybko zapomną o sprawie, a najważniejsza będzie forma piłkarza. Na odprawie przed meczem dowiaduje się, że znów czeka go rezerwa. Czy kontuzja jednego z zawodników coś zmieni w tej sytuacji?

Na koniec szokujący finał urlopu w Tajlandii – Kornelia (Katarzyna Herman) wraca z niego sama i mówi Walerii (Ewa Ziętek), że Bartek (Bartosz Gelner) został aresztowany za posiadanie narkotyków! Za takie przestępstwo może mu grozić nawet kara śmierci. Waleria postanawia zrobić wszystko, by ratować syna. Pojawi się także nowy bohater. W 1444. odcinku do obsady dołączy Lesław Żurek. Zagra Brunona Stańskiego, prezesa australijskiej firmy Ausdel.

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia

Barwy szczęścia odcinki 1442-1446, emisja 25-29 kwietnia


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×