Aż po sufit: Fani chcą drugiego sezonu! Producenci dadzą się namówić?

Aż po sufit, Cezary Pazura, Edyta Olszówka, fot: AKPA

Aż po sufit, Cezary Pazura, Edyta Olszówka, fot: AKPA

Jednak będzie 2 sezon serialu ”Aż po sufit”?

Fani serialu ”Aż po sufit” nie zgadzają się z decyzją dyrekcji TVN. Początkowo informowano, że powstanie 2 sezon serialu z Cezarym Pazurą i Edytą Olszówką w rolach głównych, ale producenci szybko zmienili zdanie. Serial ”Aż po sufit” nie spełnił wszystkich oczekiwań stacji, ale z pewnością podobał się odbiorcom.

Zobacz: Szczupła Edyta Olszówka na konferencji prasowej serialu Aż po sufit

– Wyniki „Aż po sufit!” nie są powalające, pierwsza edycja nie „rozwaliła” rynku, ale jest zauważalna. Nikt nie krytykuje serialu, wszyscy skupiają się na postaciach. Serial bardzo nam się podoba, jest szeroki. Cezary Pazura pokazał w nim jak dobrym jest aktorem – mówił niedawno Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Wtedy informowano miłośników seriali, że powstanie 2 sezon ”Aż po sufit”. Zdjęcia miały ruszać lada dzień, ale w ostatniej chwili stacja zmieniła plany stawiając na bardziej rokujące projekty. To znaczy, że wiosną 2016 Cezarego Pazurę i Edytę Olszówkę zastąpią inne twarze. Fani się buntują! Na Facebooku powstała strona pt” Chcemy kolejnych sezonów Aż po sufit!”'

Domagamy się kolejnych sezonów serialu AŻ PO SUFIT!
Czy Andrzej wygra przetarg?
Czy poznamy prawdę o Zośce, która zraniła Tomka?
Czy Dziadek ułoży sobie życie na nowo?
Jak potoczą się losy Beaty i Milo?
Czy Łukasz i Natalia staną na nogi?
Może Kama pozna miłość swojego życia?
Kto odpowie nam na te pytania?
Chcemy poznać dalszy ciąg losów naszych ulubionych bohaterów! – piszą zdesperowani fani. Strona istnieje dopiero dwa dni, a inicjatywę poparło już blisko 10 tysięcy osób! Czy jeśli uzbiera się większa grupa, producenci postanowią nakręcić 2 sezon ”Aż po sufit”? Pierwszą serię oglądało średnio 1,08 miliona widzów. Te liczby nie zadowalają dyrektorów stacji.

Ekipa serialu Aż po sufit

Ekipa serialu Aż po sufit


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×