Znamy wielkanocne plany Anny Guzik!

Anna Guzik, fot: AKPA

Anna Guzik, fot: AKPA

Anna Guzik spędzi święta z rodziną

Ania Guzik, czyli serialowa Żaneta z „Na Wspólnej”, z zapałem przygotowuje się do świąt. A będą to święta wyjątkowe, bo aktorka i jej ukochany mąż Wojtek po raz pierwszy spędzą je ze swymi upragnionymi pociechami.

Czytaj też: Kiedy Anna Guzik wróci do pracy?

Aktorka i instruktor jazdy na nartach pobrali się w 2013 roku, do pełni szczęścia brakowało im tylko dzieci. Anna nie kryła, że pragnie być mamą. Pytana w wywiadach, ile chciałaby mieć potomstwa, odpowiadała: „Ile Bóg da!”. No i to pragnienie wreszcie się spełniło. Pod koniec zeszłego roku gruchnęła wieść, że aktorka spodziewa się dziecka. Później okazało się, że to będą bliźniaki!

Basia i Ninka przyszły na świat w marcu – bliźniaczki chowają się bez problemów. Ich sławna mama też jest we wspaniałej formie i nie posiada się ze szczęścia.Małżonkowie postanowili spędzić Wielkanoc z córeczkami i najbliższą rodziną w swoim domu w Bielsku Białej. Przyjadą do nich bliscy Ani z Katowic i krewniacy Wojtka z gór. To będą wyjątkowe chwile dla całej rodziny. A zakochani małżonkowie będą się mogli pochwalić swoimi wyczekanymi córeczkami.

Anna Guzik


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×