Agnieszka Sienkiewicz już nie zagra w „Przyjaciółkach”! Jak zakończy się wątek serialowej Dorotki?

Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Przyjaciółki, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Jeśli to ostatni lub przedostatni sezon Przyjaciółek, to nie zobaczymy już Agnieszki Sienkiewicz w tym serialu! Aktorka po narodzinach swojego dziecka wybrała urlop macierzyński zamiast pracy. Będziecie tęsknić?

Na szczęście Agnieszka Sienkiewicz pojawi się, dosłownie na moment w 14. sezonie Przyjaciółek. Polsat pokaże nowe odcinki serialu tej jesieni. Te sceny powstały już dawno temu, gdy dało się jeszcze ukryć ciążowe krągłości gwiazdy.

Mojej bohaterki będzie mniej w Przyjaciółkach, ale nie zawiedzie widzów pomysłowością. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek Dorotki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie .Produkcja dołożyła wszelkich starań, żebym mogła w spokoju przygotować się do narodzin drugiego dziecka – wyjawiła Agnieszka w wywiadzie dla party.pl.

Nie ma jednak co liczyć na jej dalszą pracę w serialu. Aktorka woli być mamą na pełen etat. Tym bardziej, że kilka tygodni temu na świecie pojawiła się jej druga córeczka – Marysia. Agnieszka jest też mamą trzyletniej Zosi. Nic dziwnego, że w tym wyjątkowym momencie swojego życia chce się skupić na rodzinie i dzieciach. Aktorka pokazała nawet jak wygląda po porodzie jej brzuszek. W przeciwieństwie do innych mam celebrytek nie jest on pokazowym sześciopakiem. Taka postawa spotkała się z zachwytem fanek Agnieszki, które pochwaliły ją za odwagę i to, że nie ściemnia przed wielbicielami, że tuż po porodzie kobieta wygląda idealnie.

Z pewnością aktorka zrobi sobie roczną przerwę, a potem znów zacznie chodzić na castingi. Gdzie mogłaby się pojawić? Na pewno nie w serialu M jak miłość, który dał jej ogromną popularność – tam grała Kasię Mularczyk, narzeczoną Marcina Chodakowskiego, która zmarła podczas porodu. Pozostaje jakaś nowa obyczajowa produkcja. Może jednak Agnieszka będzie chciała spróbować swych sił w jakimś innym serialowym gatunku?

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: „Nie odpowiada instagramowym standardon”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz przerwała milczenie. Wiemy, czy Dorotka pojawi się w 14. sezonie “Przyjaciółek

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy imię i płeć drugiego dziecka gwiazdy!


Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek kilka dni po porodzie

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek kilka dni po porodzie

Agnieszka Sienkiewicz - ciąża

Agnieszka Sienkiewicz - ciąża

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×